„Microsoft“ planai patiks ne visiems: būsima „Windows 10“ versija kaupiklyje rezervuos net 7 GB atminties  (2)

„Microsoft“ per metus išleidžia du didelius „Windows 10“ atnaujinimus: vienas pasirodo pavasarį, o kitas rudenį. Šie atnaujinimai visada pasiūlo naujų funkcijų, kurios ne visada patinka naudotojams.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Būsima „Windows 10“ 1903 versija rezervuos apie 7 GB vietos kaupiklyje savo atnaujinimams. Visa tai tam, kad operacinei sistemai nereikėtų pačiai ieškoti laisvos vietos kietajame diske, o kartais naudotojai jį užpildo iki viršaus. Rezervuojama vieta kaupiklyje gali būti ir didesnė nei 7 GB. Pavyzdžiui, jei norėsite parsisiųsti papildomą kalbą savo operacinei sistemai. Šią rezervuotą vietą bus galima kažkiek ir sumažinti, bet jos visai panaikinti nebus įmanoma.

„Windows 10“ stengsis įsitekti rezervuotoje vietoje ir trins jau nebenaudojamus atnaujinimų failus. Jei nutiktų taip, kad rezervuotos vietos nepakaks, o kaupiklis bus pilnas, tada operacinė sistema naudotojo prašys kažką ištrinti arba prijungti išorinę laikmeną. Pati operacinė sistema naudotojo failų netrins.

Tokios naujovės mus pasitiks dėl to, kad paskutinis „Windows 10“ atnaujinimas tikrai nebuvo sklandus, nes ne vienam dingo failai. Suprantama, „Microsoft“ tokių situacijų nori išvengti, dėl to ir sugalvojo rezervuoti vietą atnaujinimo failams.

Aut. teisės: Technews.lt
Technews.lt
Autoriai: Mindaugas Klumbis
(24)
(7)
(17)

Komentarai (2)

Susijusios žymos: