„Huawei“ rado kuo pakeisti „Google Maps“ navigaciją telefonuose: vėl veiks žemėlapiai, bet jau ne iš „Google“  ()

Kadangi „Google“ iš esmės prarado galimybę pasiūlyti „Google“ paslaugas naujuose savo telefonuose, Kinijos įmonei reikėjo surasti, kaip į įrenginius sugrąžinti bent jau navigacijos funkciją, rašo „Engadget“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Viskas, ko tam reikėjo – tai susirasti su JAV nesusijusį navigacijos paslaugų teikėją. O būtent toks yra bendrovė „TomTom“. Pastaroji įmonė viešai paskelbė, kad sudarė sandorį su „Huawei“ ir šiam telefonų gamintojui teiks žemėlapių, navigacijos ir eismo duomenis. Sutartis sudaryta jau prieš kurį laiką, bet apie ją viešai paskelbta tik dabar, teigia „TomTom“ atstovas spaudai Remco Meerstra. Daugiau jokios informacijos apie šį susitarimą nėra skelbiama.

Tai, kad „Huawei“ užmezgė tokią naują partnerystę, neturėtų nieko stebinti – kadangi JAV įtraukė „Huawei“ į juoduosius prekybos sąrašus, draudžiančius be specialaus leidimo JAV įmonėms palaikyti su „Huawei“ bet kokius verslo santykius, Kinijos įmonė privalėjo arba susirasti pasaulinį navigacijos paslaugų teikimo partnerį, arba susitaikyti su mintimi, kad jų navigacijos paslaugos geriausiu atveju bus su ribotomis galimybėmis. O dabar, nepaisant fakto, kad „Google Maps“ naujausiuose „Huawei“ telefonuose ir nebus prieinami, bent jau nereikės sukti sau galvos dėl tokios įprastos ir būtinos paslaugos suteikimo įrenginių pirkėjams.

Aut. teisės: 15min.lt
(12)
(3)
(9)

Komentarai ()