Beveik 3 kartus pigiau masiškai perkamas 4K dronas: „Už tokią kainą, tai yra neįtikėtina! Tobulas biudžetinis kamerą turintis dronas“ (Video, ribotas kiekis, „ZLRC Beast SG906 atsiliepimai“)  ()

Beveik 3 pigiau!

Ribotas kiekis + pirkėjų atsiliepimai

Iš Vokietijos sandėlio

Akcija galioja iki 2021 09 30

4K/1080P/720P | 2 kameros | 120° matymo kampas | 2800mAh | 25 min | iki 500 m.

Reaguoja į rankos mostą | FOLLOW ME režimas | GPS/GLONASS | automatinis grįžimas

APP ir papildomos funkcijos


   
Rekordinė kaina!

„ZLRC Beast SG906“ 5G dronas

85€ -34.01€  85€

50.99 €

Imu!

 TomTop iš Vokietijos

Labai ribotas prekių skaičius;

Lietuvoje nėra, mažiausia kaina AliExpress - 140€

Visus mokesčius sutvarko TomTop

 

Svarbu pažymėti ir tai, kad dronai bus atgabenti iš Vokietijos sandėlio: vos per 4-6 darbo dienas ir be jokių papildomų mokesčių.

Visus mokesčius sutvarko TomTop, tad pirkėjams niekuo rūpintis nebereikia. Kokią kainą matote užsakymo pabaigoje, tokia ji ir yra galutinė.

Atkreipkite dėmesį, kad toks pasiūlymas taikomas labai ribotam dronų kiekiui ir pasiūloje jau galima rinktis droną su viena, dviem arba trimis baterijomis.

Jei jau prakalbome apie baterijas, tai šis naujausios kartos dronas turi net 7.4V 2800mAh talpos bateriją, kurią įkrauti užtruks 4 valandas, o skrydžio trukmė siekia 25 minutes.

Tad jei planuojate ilgiau skraidinti droną ir ką nors įdomaus filmuoti bei fotografuoti, tada tikrai pravers tos papildomos baterijos.

„ZLRC Beast SG906“ dronas turi 60 laipsnių pasisukančią kamerą, su 120 laipsnių matymo kampu. Jos filmavimo raiška siekia 1080p, fotografavimo 4K. Drono apačioje yra dar viena 720p raiška filmuojanti kamera.

Smagus dalykas ir tas, kad šis dronas gali filmuoti ir fotografuoti sureagavęs į rankos mostą. Taip pat programėlėje galima nupiešti trajektoriją ir būtent jos laikydamasis dronas skraidys.

Netgi palaikomas ir FOLLOW ME režimas bei, vadovaujantis GPS/GLONASS navigacijos sistemomis, automatinis grįžimas namo.

Gamintojas teigia, kad kai tik baterijoje liks nedaug energijos arba bus prarasta drono kontrolė, dronas automatiškai grįš namo.

„ZLRC Beast SG906“ drono valdymas ir yra viena šauniausių savybių. Jį galima valdyti su išmaniuoju telefonu ir tereikės atsisiųsti bei įsidiegti programėlę. Arba valdyti su pakuotėje esančiu nuotolinio valdymo pulteliu, nuo kurio „ZLRC Beast SG906“ dronas gali nutolti iki 500 m.

Tai yra labai geras rezultatas ir ypač tokioje kainų kategorijoje. Kuo dronas gali nuskrieti toliau, tuo mažiau jums reikės paskui jį keliauti ir įsitaisę patogioje vietoje galėsite iš paukščio skrydžio dairytis po apylinkes. 

„ZLRC Beast SG906“ yra šaunus dronas ir dabar dar parduodamas už mažiausią kainą!

Ką apie „ZLRC Beast SG906“ droną sako pirkėjai?

Šiuos dronus Kinijos elektronikos parduotuvėse perka masiškai ir pirkėjai „ZLRC Beast SG906“ itin giria. Tvirtinama, kad tai yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems tai bus pirmasis dronas.

Tiems, kurie nori susipažinti su tokiais įrenginiais, juos išbandyti ir tą padaryti už maksimaliai mažą kainą.

richiebricker: „Tobulas biudžetinis kamerą turintis dronas! Aš jį nusipirkau, kaip pakaitalą savajam JJPro X5  ir Beast yra kur kas greitesnis bei tiesiog kietesnis dronas. Ir pasižiūrėkite kokiame šauniame dėkle jis laikomas - puikus dalykas keliaujant. Aš mėgstu daug filmuoti ir manau, kad tai yra geriausias žaisliukas 50-ies metų amžiaus vyrui, ar bet kuriam kitam žmogui. Beast galėtų turėti guminius stabilizatorius, kaip X5, tačiau Beast skraido kur kas geriau. Aš jį kasdien skraidinu ilgiau kaip mėnuo ir dar nesudaužiau. Kai baigiasi baterija ar prarandama kontrolė, aktyvuojasi  Return To Home režimas ir dronas skrenda ten, nuo kur pakilo. Man tai yra tobulas dronas. Vienintelis dalykas ko dar norėčiau, tai stabilesnio vaizdo įrašo, dronui skrendant maksimaliu greičiu. Bet kaip ir sakiau... Tai pats geriausias žaisliukas.“

Christian: „Myliu šį droną. Už tokią kainą, tai yra neįtikėtina! Nusipirkau droną su trimis baterijomis. Labai puikus komplektas. Itin stabilus skrydžio metu. Idealus dronas pradedantiesiems, nes super lengvas valdymas. Suteikia daug smagių akimirkų.“

Maynerider: „Už tokią kainą, tai yra puikus dronas. Kažko daugiau ir negalėčiau reikalauti. TomTop puiki parduotuvė. Jau ne pirmą kartą čia perku ir pardavėjas greitai atsako į iškilusius klausimus. Labai rekomenduoju šį droną ir pardavėją.“

Aut. teisės: Technologijos.lt
(4)
(1)
(3)

Komentarai ()