[ŽT] Tūkstančiai ATACMS ir „Storm Shadow“. Kas žinoma  ()

„Smogti taip, kad tai lemtų strateginius karo pokyčius“© AiTelly (Stop kadras) | https://www.youtube.com/watch?v=vH4P5PMq_gw

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Šiai dienai nėra pagrindo svarstyti galimybių vykdyti sausumos karinę operaciją siekiant išvaduoti Rusijos Federacijos okupuotą Krymą, sakė karo ekspertas, istorikas ir žurnalistas Michailas Žirohovas.

„Dabar nėra pagrindo svarstyti tokios operacijos vykdymo galimybių. Kol kas neturime pakankamai jėgų ir priemonių, kad galėtume prasibrauti per frontą ir pasiekti Azovo jūrą ir toliau iki administracinės sienos su Krymu“, – aiškino jis interviu „Glavred“.

[EU+Kuponai] „June Mega Sale“! Įspūdingi prizai ir pasiūlymai: energijos stotelės, el. paspirtukai, siurbliai ir kt. (Video)
2636 2

„June Mega Sale“ išpardavimas!

Nuolaidų kuponai

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „FOSSiBOT F1200“ - mobili energijos stotelė, 1200W, 1024Wh, LiFePO4

2) „Narwal Freo X Plus“ - 7800Pa, plovimas, unikalus šepetys, atliekų suspaudimas, APP

3) „JIGOO C500“ - puikios kainos belaidžiai dulkių siurbliai

4) „BOGIST M1 Elite“ - 350W, 36V 10Ah el. paspirtukas

Išsamiau

Kartu pašnekovas sutiko su nuomone, kad yra dar du sunkūs darbai: nukirsti „sausumos koridorių“ ir sugriauti Krymo tiltą.

„Tačiau taip pat turime suprasti, kad mums nebus tiekiama tūkstančiai ATACMS ir „Storm Shadow“ raketų, Generalinio štabo užduotis yra kuo efektyviau panaudoti raketas: ne tiesiog  smogti tam tikriems sandėliams ir kareivinėms, bet smogti taip, kad tai lemtų strateginius karo pokyčius“, – pridūrė Žirohovas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(93)
(1)
(92)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: