"Apple" privalės dar kartą atsiprašyti "Samsung"  (8)

Visai neseniai Didžiosios Britanijos teismas įpareigojo „Apple“ išplatinti pranešimą, kad „Samsung“ nekopijavo jų dizaino. Pranešimui pasirodžius žiniasklaidoje, teismas sujudo, kad sprendimas buvo įvykdytas ne visai tinkamai.

Lapkričio 1-ąją Reuters.com pranešė apie Jungtinės Karalystės teismo reikalavimą „Apple“ perrašyti pranešimą ir paskelbti, kad kurdama planšetinius kompiuterius „Samsung“ nekopijavo „Apple“ dizaino, ir tokią žinutę savo tinklalapyje publikuoti labiau matomoje vietoje. Pietų Korėjos kompanijos atstovai pritarė, kad anksčiau paskelbtas „Apple“ pranešimas yra „netikslus ir klaidinantis“.

Didžiosios Britanijos teisėjai reikalavo, kad naują pranešimą „Apple“ paskelbtų per ateinančias 48 valandas, nors JAV kompanija atsakė, kad įvykdyti teismo sprendimui prireiks dviejų savaičių. Teisėjas Robinas Jacobas „Apple“ advokatui Michaeliui Beloffui sakė netikintis, kad paskelbti pranešimą interneto puslapyje taip sudėtinga.

„Norėčiau, kad „Apple“ vadovas paaiškintų, kokių iškilo techninių kliūčių. Nejaugi tokia įmonė kaip „Apple“ kažko negali patalpinti savo tinklalapyje?“ – stebėjosi teisėjas.

„Apple“ teismo sprendimą komentuoti atsisakė. Kol kas „Apple“ tinklalapyje pranešimo nematyti.

Aut. teisės: ITNaujienos
ITNaujienos

(0)
(0)
(0)

Komentarai (8)