Iš Lenkijos sandėlio išparduodami patys populiariausi AliExpress elektriniai dviračiai už tokias kainas, kokių Lietuvoje net nerasite: iki 80 km, Shimano pavaros, diskiniai stabdžiai ir pagyros iš apžvalgininkų ir pirkėjų (iš Lenkijos sandėlio, paskutiniai vienetai, dviračių palyginimas, Video)  (1)

Šią vasarą Aliexpress parduotuvėje didelio dėmesio susilaukė įvairūs elektriniai dviračiai. Jų populiarumas auga kasmet, tačiau iš vis didėjančios pasiūlos - išsiskiria pora elektrinių dviračių. Ir čia turime „Samebike LO26“ bei „Samebike 20LVXD30“ elektrinius dviračius, kurie papuola į TOP 3 perkamiausius dviračius AliExpress parduotuvėje. Kuo jie patinka pirkėjams? Kuo panašūs? Kuo skiriasi? Ir kurį rinktis? Šiame tekste ir išsiaiškinsime.

Speciali akcija ir sąlygos

„Samebike LO26“ elektrinis dviratis:

 • Aliexpress - 733,25 €;
  • 33 % nuolaida;
  • iš Lenkijos sandėlio, tad jokios rizikos dėl muito mokesčių;
  • į Lietuvą nemokamai pristatys per 2-5 dienas;
  • paskutiniai vienetai;
  • galima rinktis iš dviejų spalvų modelių: juodos ir baltos.
 • Geekbuying - 764,99 €;
  • 21 % nuolaida;
  • iš Lenkijos sandėlio, tad jokios rizikos dėl muito mokesčių;
  • į Lietuvą nemokamai pristatys per 3-10 dienų.

 

 

„Samebike 20LVXD30“ elektrinis dviratis:

 • Aliexpress - 647,33 €;
  • 30 % nuolaida;
  • iš Lenkijos sandėlio, tad jokios rizikos dėl muito mokesčių;
  • į Lietuvą nemokamai pristatys per 2-5 dienas;
  • paskutiniai vienetai;
  • galima rinktis iš dviejų spalvų modelių: juodos ir baltos.
 • Geekbuying - 662,99 €;
  • 17 % nuolaida;
  • iš Lenkijos sandėlio, tad jokios rizikos dėl muito mokesčių;
  • į Lietuvą nemokamai pristatys per 3-10 dienų.

Kaip jau ir užsiminėme, šie du elektriniai dviračiai patenka į šią vasarą pačių populiariausių Aliexpress elektrinių dviračių TOP 3.

Šiuos „Samebike“ kompanijos elektrinius dviračius labai gerai vertina tiek pirkėjai, tiek ir apžvalgininkai.

Ir visgi, šie du elektriniai dviračiai turi ne vieną ir ne du rimtus skirtumus.

„Samebike LO26“ ir „Samebike 20LVXD30“ elektrinių dviračių panašumai bei skirtumai

Kaina. Gana akivaizdžiai matyti, kad „Samebike 20LVXD30“ elektrinis dviratis yra beveik 100 eurų pigesnis, palyginus su „Samebike LO26“ modeliu.

Ir tas skirtumas yra ne veltui. Nors abu dviračiai turi reikšmingų panašumų, bet ir tuo pačiu svarbių skirtumų.

Išvaizda, išmatavimai, pagaminimo kokybė. „Samebike LO26“ yra tvirto aliuminio rėmo, magnio lydinio ratlankiais, 26 colių dydžio pripučiamais ratais, amortizatoriais, su diskiniais stabdžiais, Shimano pavarų sistemomis - iš viso 21 pavara, LED žibintais.

 

„Samebike LO26“ išmatavimai, kai jis išlankstytas - 177 x 82 x 104 cm, ir kai sulankstytas - 103 x 37 x 104 cm.

Dviratis sveria 25 kg ir juo gali važiuoti iki 150 kg svorio žmogus. Rimtas elektrinis dviratis.

„Samebike 20LVXD30“ yra taip pat pagamintas iš tų pačių medžiagų, tačiau turi mažesnius pripučiamus ratus - 20 colių, vietoje 26.

Shimano pavarų čia jau turime 7, diskiniai stabdžiai, yra LED žibintai.

„Samebike 20LVXD30“ išmatavimai, kai jis išlankstytas - 153 x 112 cm, ir kai sulankstytas - 80 x 68 cm. Dviratis sveria 26,5 kg ir juo gali važiuoti iki 120 kg svorio žmogus. 150 kg jau yra kritinė riba.

Jau vien iš šių savybių galima daryti aiškią išvadą, kad „Samebike LO26“ yra didesnis elektrinis dviratis skirtas ir aukšto ūgio bei didesnio svorio suaugusiems. Jis turi daugiau pavarų, kas leidžia lengviau prisitaikyti prie skirtingų važiavimo sąlygų

„Samebike 20LVXD30“ yra mažesnis, kompaktiškesnis elektrinis dviratis, su kuriuo laisvai gali važinėti tiek suaugę, tiek ir paaugliai. Tai labiau miesto elektrinis dviratis.

Dviračių varikliai, baterijos, nuvažiuojami atstumai ir palaikomi važiavimo režimai

„Samebike LO26“ turi 350W elektros variklį, 48V / 10.4Ah bateriją, kurią pilnai įkrausime per 4 val.

Geras dalykas yra tas, kad baterija yra išimama, tad nėra būtina gabenti prie elektros lizdo paties dviračio.

 

Įdomu tai, kad lygiai tokiais pačiais parametrais pasižymi ir „Samebike 20LVXD30“ dviratis. Taip pat abu modeliai maksimaliai pasiekia 30-35 km/h greitį ir nuvažiuoja iki 70-80 km. Tiesa, čia yra tam tikrų skirtumų.

„Samebike 20LVXD30“ palaiko 3 važiavimo režimus: vien elektra (iki 40 km), papildomai minant pedalus (50/50 režimu su elektros varikliu ir tada iki 80 km) ir vien minant pedalus.

„Samebike LO26“ turi keturis važiavimo režimus ir be jau minėtų „Samebike 20LVXD30“ režimų bei nuvažiuojamų atstumų, čia dar turime Pushing režimą - jis ypač praverčia važinėjantis kalnuotomis vietovėmis. Taip elektros variklis įsijungia tik tada, kai reikia lengviau įveikti įkalnes.

Dviračių valdymo ekranėliai. Šiuo klausimu didesnių skirtumų nėra. Skiriasi šiek tiek LCD ekranų dizainas ir jei „Samebike LO26“ jis yra vertikalaus tipo, tai „Samebike 20LVXD30“ horizontalaus.

Abiejų dviračių LCD ekranėliuose matysime baterijų energijos likutį, greitį, nuvažiuotą atstumą, pasirinktą važiavimo režimą.

Tuo pačiu čia yra ir USB jungtys, tad tuo pačiu metu galima įkrauti telefonų baterijos.

Ant vairų yra įtaisytos pavarų perjungimo svirtelės, stabdžių rankenėlės, garsiniai signalai.

Skirtumas tas, kad „Samebike 20LVXD30“ turi 7 pavaras, o „Samebike LO26“ 21.

Iš esmės, tai yra visi esminiai šių dviejų labai populiarių elektrinių dviračių skirtumai bei panašumai. Ir kaip jau minėjome, „Samebike 20LVXD30“ yra labiau skirtas paaugliams bei suaugusiems, kurie su šiais elektriniais dviračiais daugiausiai važinės miesto, asfaltuotais keliais bei nesudėtingais miško keliukais.

 

Tuo tarpu „Samebike LO26“ yra didesnis dviratis, kuriuo bus patogu važinėtis didesnio svorio ir ūgio žmonėms. Taip pat su juo galima drąsiai važinėtis ir miškingomis bei kalnuotomis vietovėmis. Tam yra ir papildomas važiavimo režimas.

Pirkėjai yra labai patenkinti abiem šiais modeliais ir tvirtina, kad jie atkeliauja itin greitai ir yra lengvai surenkami. Pirkėjai taip pat dalijasi keletų elektrinių dviračių nuotraukų.

„Samebike LO26“ - 1 foto, 2 foto, 3 foto, 4 foto, 5 foto, 6 foto, 7 foto, 8 foto.

 

„Samebike 20LVXD30“ - 1 foto, 2 foto, 3 foto, 4 foto, 5 foto, 6 foto, 7 foto, 8 foto.

Daugiau apie „Samebike 20LVXD30“ galite sužinoti čia:

Šis apžvalgininkas su „Samebike LO26-BKNEW“ jau įveikęs 10 000 km tvirtina, kad ir po tiek kilometrų „Samebike LO26“ yra toks pats geras, kaip ir tą dieną, kai jį įsigijau:

Aut. teisės: Technologijos.lt

(9)
(3)
(6)

Komentarai (1)