Įdomybių parduotuvė Funyroot skelbia naujus nuolaidų kuponus: nuo specialių Pokemon kortų ir 514-os dalių lego dėlionės iki išmanaus roboto, reaguojančio į prisilietimus (Video)  (1)

Naujausi Funyroot.com pasiūlymai: 1. Specialus dėklas Raspberry Pi 3B+, 2B, 3B 2. 36 pakuotės specialių Pokemon kortų 3. LEPIN  514-os dalių lego dėlionė 4. pliušinis Lama žaislas iš Fortnite žaidimo 5. JJR mini išmanus robotas, reaguojantis į prisilietimus

1. Retroflag SUPERPi Case for Raspberry Pi 3B+ 2B 3B US Edition Case Safe Switch – specialus dėklas

Su nuolaidos kuponu FRF1885 šis dėklas kainuos 17,49 eurus + nemokamas pristatymas į Lietuvą.

Tai yra unikalaus dizaino ir pagamintas iš aukščiausios kokybės plastiko dėklas, kuris puikiai tinka „Raspberry Pi 3B+, 2B, 3B“.

Kadangi dėklas yra pagamintas iš ABS medžiagos, jis yra tvirtas ir ilgaamžis. Dėkle yra funkciniai „Power“ ir „Reset“ mygtukai.

Taip pat labai lengva prieiga prie SD kortelės ir kitų prievadų be dėklo atidarymo. Dėklo išmatavimai yra 150 x 129 x 50 mm, o sveria 256 gramus. Pakuotėje rasite patį dėklą, atsuktuvą, 7 varžtus ir išsamią instrukciją.

2. Pokemon TCG Sun and Moon Sealed Booster Box - 36 packs – 36 pakuotės specialių Pokemon kortų

Su nuolaidos kuponu FRT1857 šis kortų komplektas kainuos 12,24 eurus + nemokamas pristatymas į Lietuvą.

Dėl šių „Pokemon“ kortų eina iš proto viso pasaulio žaidėjai, o dabar yra puiki proga specialų „Sun & Moon“ serijos kortų paketą įsigyti už itin patrauklią kainą.

Šiame pakete iš viso yra 36 kortų kaladės ir kiekvienoje iš jų yra po 10 skirtingų kortų. Tad iš viso gausite net 360 unikalių „Pokemon“ kortų ir galėsite pradėti kurti savo Pokemon’ų armiją.

3. LEPIN 01040 514pcs Friends Snow Resort Chalet DIY Building Blocks Set Toy Box Packaged – LEPIN  514-os dalių lego dėlionė

Šiuo metu šiai dėlionei taikoma 43 proc. nuolaida ir ji kainuos 19,33 eurus + nemokamas pristatymas į Lietuvą.

Ši unikali dėlionė, susidedanti iš 514-os detalių, gali būti puiki dovana gimtadienio ar Kalėdų proga jūsų vaikams.

Statybiniai bloko vienetai yra pagaminti iš tvirto, aukštos kokybės ir įvairių dydžių, formų ir spalvų plastiko.

Detalės yra hipoalergiškos bei draugiškos žmogaus odai, todėl jos yra visiškai saugios naudoti bei drauge su savo mažaisiais statyti šį namelį.

4. 20cm Soft Purple Llama Fortnite Toy Stuffed Alpaca Animal Game Doll Gift for Children – pliušinis Lama žaislas iš Fortnite žaidimo

Šiuo metu šiam žaislui taikoma 68 proc. nuolaida ir jis kainuoja 6,25 eurus + nemokamas pristatymas į Lietuvą.

Šios pliušinės lamos dizainas yra toks pats, kaip ir daugeliui gerai žinomo „Fortnite“ žaidimo. Tad jei esate šio žaidimo gerbėjas, šis pliušinis žaislas turėtų jums tikrai patikti.

Žinoma, tai gali būti puiki dovana patiems mažiausiems. Šis pliušinis žaislas atrodo tikrai mielas, pagamintas taip, kad nėra jokių aštrių kampų ir yra emociškai teigiamas žaislas, kuris patiks berniukams bei mergaitėms, o taip pat gali papuošti namų, biuro ar net automobilio interjerą.

Žaislas sveria tik 150 gramų ir yra tokių išmatavimų: 20 x 15 x 15 cm.

5. JJR/C R8 LUKE DIY Mini Intelligent Gesture Talk Touch Control Robot – JJR mini išmanus robotas, reaguojantis į prisilietimus

Šiuo metu šiam žaislui taikoma 29 proc. nuolaida ir jis kainuoja 8,78 eurus.

„JJR/C R8 LUKE“ yra protingas mažas robotas, pasižymintis puikia išvaizda, kokybišku pagaminimu ir daugiafunkciškumu.

Jis yra valdomas prisilietimais ir gali kalbėti su jūsų vaiku. „LED“ žvilgsnis ir netgi pats juda. Tereikia paliesti robotuko galvą ir jis iškart sureaguoja.

Gerai ir tai, kad yra automatinis išsijungimas, tad robotas pats išsijungs jei su juo niekas neužsiims ilgiau nei 40 sekundžių.

Taip pat roboto sąnariai yra tvirtai pagaminti, tad vaikai gali drąsiai su juo žaisti. Jis yra maitinamas trimis 1,5V 120 mAh talpos baterijomis. Šis robotas yra pagamintas iš cinko lydinio ir ABS plastiko bei sveria apie 125 gramus. Išmatavimai būtų tokie: 115 x 75 x 50 mm.

Pakuotėje rasite šį robotuką, tris jam reikalingas baterijas, valymo šluostę ir naudotojo instrukciją.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(7)
(8)
(-1)

Komentarai (1)