„Kamaz“ Lietuvoje ketina surinkinėti automobilius  (12)

Rusijos bendrovė „Kamaz“ ketina Lietuvoje surinkinėti savo automobilius. Tai antradienį po susitikimo su „Kamaz“ vadovais Lietuvos radijui patvirtino Premjeras Andrius Kubilius.

„Susitikome su „Kamaz“ įmonės vadovais, atvykusiais iš Naberežnyje Čelny, iš to miesto, kur veikia didelė „Kamaz“ gamykla. Jie planuoja Lietuvoje atidaryti „Kamaz“ sunkiasvorių automobilių surinkimo įmonę, kurioje per metus būtų surenkama iki poros tūkstančių automobilių. Tai pirmoji tokia įmonė, „Kamaz“ steigiama ES valstybėse. Ji taikoma ES rinkai“, – sakė premjeras.

Anot A. Kubiliaus, įmonė iš pradžių veiktų Vilniuje, o vėliau, planuojama, ji įsikurs Rokiškyje, kur partneriai jau turi patirties surinkinėti Rusijoje gaminamus GAZEL automobilius.

Paklaustas, kada tokia įmonė galėtų pradėti savo darbą, ministras pirmininkas sakė: „Manau, ilgai netrukus, nes tokios surinkimo įmonės gana greitai statomos, kvalifikuotų žmonių, kaip suprantu, taip pat nėra problemų rasti ir įdarbinti. Tikimės, kad artimiausiu metu nuo tokios gamyklos konvejerio pradės riedėti surinkti „Kamaz“ automobiliai“.

Aut. teisės: lrt.lt
lrt.lt

(1)
(1)
(0)

Komentarai (12)