Ukraina „prisiėmė“ atsakomybę už katastrofišką skėrių invaziją į Rusiją: „tai kerštas už Mariupolį“ (Video)  ()

Tai Ukrainos kerštas už Mariupolio aukas.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2022-07-15 Ukraina „prisiėmė“ atsakomybę už katastrofišką skėrių invaziją į Rusiją: „tai kerštas už Mariupolį“ (Video)  ()

Rusijos Primorsko Achtarsko miestą, esantį Krasnodaro krašte, užpuolė skėriai. Kremliui pradėjus karinę invaziją prieš Ukrainą, Primorsko Achtarsko miestas suvaidino rimtą vaidmenį kruvinajame kare.

Vaizdo įrašą apie skėrių antplūdį Primorsko Achtarske galima pamatyti „Telegram“ kanale „Ukraina 365“.

Skėrių ataka įvyko dėl to, kad regione išdžiūvo upės ir vabzdžiai buvo priversti ieškoti naujos buveinės. Dabar jie naikina pasėlius netoli Primorsko Achtarsko, ryja viską, kas tik pasitaiko jų kelyje.

Rusijos valdžia atsisako spręsti problemą, tikindama, kad negali naikinti vabzdžių, nes tai draudžia Rusijos įstatymai.

Tuo tarpu vietos gyventojai neviltyje – skėriai ryja ne tik apsėtus laukus, bet ir daržus.

Primorsko Achtarskas aktyviai dalyvauja karo veiksmuose prieš Ukrainą. Būtent šiame mieste yra įsikūręs karinis aerodromas, iš kurio kyla Rusijos bombonešiai, kad apšaudytų taikius Ukrainos miestus ir kaimus.

 

Apie tai pranešė Mariupolio mero patarėjas Petras Andriuščenka.

„Ukrainos „koviniai skėriai užpuolė“ Primorsko Achtarską. Miestą, iš kurio aerodromo lėktuvai kasdien kyla bombarduoti Donbasą. Pati gamta keršija", – rašė pareigūnas.

Jis patikslino, kad būtent iš šio miesto atskrido lėktuvas, numetęs bombas ant Dramos teatro ir Mariupolio gimdymo namų. Aukų skaičius iki šiol nežinomas, nes miestas yra okupuotas Rusijos. 

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(192)
(5)
(187)

Komentarai ()