[Žinios trumpai] Erdoganas po pokalbio su Putinu skelbia, kad įvyks teritorijų grąžinimas Ukrainai ir kas laukia Krymo  ()

Turkijos vadovas pripažino: taikos sutartyje turėtų būti numatytas visų anksčiau prarastų teritorijų grąžinimas Ukrainai.© Диалог.UA | https://twitter.com/Dialog_UA/status/1572099515091656704/photo/1

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rugsėjo 19 d., prieš prasidedant JT Generalinei Asamblėjai, Turkijos prezidentas davė išsamų interviu amerikiečių televizijai. Pagrindinė tema – karas Ukrainoje ir Putinas.

R. T. Erdoganas prisipažino, kad Uzbekistane jam pavyko pabendrauti su Putinu. Jam atrodė, kad Rusijos Federacijos vadovas jau pasiruošęs užbaigti karą Ukrainoje. Tačiau tai yra jo asmeninė nuomonė. Vienintelis šios dienos pliusas – Kyjivas ir Maskva sugebėjo susitarti dėl apsikeitimo karo belaisviais, tai geras signalas, sakė R. T. Erdoganas.

Ypatingi „Super September“ išpardavimo pasiūlymai! Su kuponais net iki 300€ pigiau nei Lietuvoje unikalus „Roborock S7 Pro Ultra“ robotas, „Proscenic P11“ grindis plaunantis belaidis siurblys ir „FIIDO D11“ el. dviratis (Video)
3414

„Super September“ išpardavimas

Specialūs kuponai

Viskas iš EU

Iki 2 metų garantija

Galioja iki 2022-09-30

1) „Roborock S7 Pro Ultra“ - 300€ pigiau nei Lietuvoje robotas namų tvarkymą pakelia į neregėtą lygį!

2) „Proscenic P11“ - 100€ pigiau nei Lietuvoje belaidis siurblys su grindų plovimo funkcija

3) „FIIDO D11“ - 100€ pigiau nei Lietuvoje ypatingai išvaizdus, sulankstomas el. dviratis

Išsamiau

Turkijos prezidentas atsisakė atsakyti į klausimą, kas šiandien stipresnis: Ukraina ar Rusija. R. T. Erdoganas teigė, kad šiame kare pralaimėjo visi, todėl šiandien svarbu jį kuo greičiau baigti ir sėsti prie derybų stalo.

Turkijos vadovas taip pat pripažino, kad taikos sutartyje turėtų būti numatytas visų anksčiau prarastų teritorijų grąžinimas Ukrainai.

 

Į Krymo klausimą Turkijos prezidentas nieko aiškaus neatsakė. Jis tik pripažino, kad pusiasalį Ukrainai reikia grąžinti ir tai padaryti diplomatijos būdu. Pasak jo, nuo 2014 metų tarptautinė bendruomenė nieko nedarė, kad padėtų Kyjivui atgauti Krymą.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(290)
(8)
(282)

Komentarai ()