Uodai ne tokie jau baisūs - šie 6 prietaisai gali nuo jų apsaugoti  (3)

Vasaras - pats laikas keliauti į gamtą ar bent jau atsidarius namų langus džiaugtis puikiais orais. Tačiau vienas vabzdys visada kėsinasi sugadinti mums nuotaiką - uodai mėgsta vasarotojų kraują. Visgi, gerai paieškojus internete galima surasti įvairių šios problemos sprendimo būdų. Šiame straipsnyje pateikiame šešis įdomius produktus, padedančius atsikratyti įkyrių uodų.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2017-06-20 Uodai ne tokie jau baisūs - šie 6 prietaisai gali nuo jų apsaugoti  (3)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

1. „Digisonic“ - uodų baidymas garsu

Uodų atsikratyti galima keliais skirtingais būdais. Vienas iš jų - aukšto dažnio garsu. Šis paprastas prietaisas, turintis ir žaislinį kompasą, skleidžia 5000Hz-9000 Hz dažnio garsą, kurio kraujasiurbiai uodai nekenčia. Kodėl?

Kraują, kaip tikriausiai žinote, siurbia uodų patelės, pasiruošusios dėti kiaušinius. Šiuo periodu jos nemėgsta susitikti su vyriškos lyties uodais, todėl jų vengia. O šie skleidžia maždaug tokio dažnio zvimbimą. Jis, beje, žmonėms, jų augintiniams ir gamtai visai nekenkia, o patogus kablys „Digisonic“ leidžia palikti prie lovos, pakabinti prie kuprinės ar palapinėje. Jam net nereikia baterijų - energiją šis įrenginys gauna iš saulės šviesos. „Digisonic“ uodų atbaidymo prietaisas kainuoja €3,45.

2. Uodų baidymas LED šviesa

Daugelis klasikinių uodus naikinančių prietaisų vabzdžius vilioja šviesa ir juos pribaigia elektros iškrova. Tačiau, pasirodo, šviesa uodus gali ir atbaidyti. Šis LED prožektorius, specialiai sukurtas stovyklautojams, skleidžia tokios spalvos šviesą, kurios nemėgsta uodai. Kartu tai ir neblogas šviestuvas stovyklavietei.

Šis įrenginys turi 2200mAh bateriją ir kokybišką LED. Šiuo metu šis šviestuvas kainuoja €11,43, galima pasirinkti iš trijų spalvų.

3. Tradicinis uodų žudikas

Šis įrenginys yra labai galingas ir efektyvus. Jį galima naudoti tiek lauke, tiek viduje, tačiau į stovyklavietę jo pasiimti nepavyks - jis maitinamas USB laidu. Ir veikia labai paprastai - violetinė šviesa traukia uodus ir kai kuriuos kitus vabzdžius, jie priskrenda ir yra nukrečiami elektra. Žmonėms, augintiniams ir gamtai šis įrenginys pavojaus nekelia. Šis uodų žudikas šiuo metu kainuoja €15,60.

4. Spąstai uodams

Uodus pribaigti yra galybė būdų. Nuotraukoje matomi spąstai veikia panašiai kaip ir prieš tai minėtas įrenginys, tačiau uodų elektra nekrato. USB kabeliu maitinamas įrenginys skleidžia šviesą ir šilumą, taip pritraukia uodus, kurie tuomet sukrenta į jo vidų ir žūsta negalėdami ištrūkti - jums tereikės išvalyti apačioje esantį stalčių.

Šis įrenginys kainuoja €11,75.

5. Uodus atbaidanti apyrankė

Jau kalbėjome apie uodų baidymą garsu ir šviesa, tačiau juos galima atbaidyti ir kvapu. Ši apyrankė daro būtent tai. Į ją įstatomi specialūs užpildai, kurie skleidžia uodams nemalonų kvapą. Tai labai patogu, nes apyrankė gali būti visada su jumis, jai nekenkia net vanduo, o užpildai yra pagaminti iš natūralių medžiagų.

Tiesa, yra viena problema - vienas užpildas veikia tik maždaug savaitę, o pakuotėje jų - keturi. Todėl ši apyrankė jums tarnaus tik mėnesį. Kita vertus, ją tikriausiai dėvėsite tik leisdami laiką gamtoje, todėl jos turėtų pakakti. Ši apyrankė kainuoja €6,34.

6. Hamakas su tinkleliu nuo uodų

O galbūt laikas susitaikyti, kad uodai yra laisvalaikio gamtoje dalis? Bent jau elementariu tinkleliu nuo uodų pasirpūnti reikėtų. Tai - bene paprasčiausia nuo šių kenkėjų sauganti priemonė. Šis hamakas turi nuosavą tinkelį nuo uodų, todėl laisvalaikį gamtoje galėsite leisti be erzinančių lankytojų. Galite rinktis iš gausybės spalvų, o pats hamakas sutelpa į nedidelį krepšį. Šis hamakas su tinkleliu nuo uodų kainuoja €18,72.

Vasara turi nešti tik geras emocijas, todėl visko, kas neigiama, reikėtų atsikratyti. Bent jau uodų tai tikrai.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(24)
(20)
(4)

Komentarai (3)