[Žinios trumpai] Pirmą kartą po ilgos tylos Ukraina paskelbė informaciją apie „Azovstal“ belaisvius – super griežta Zelenskio pozicija nepasikeitė  ()

Ukrainos prezidento kanceliarijos vadovas Andrijus Jermakas pranešė, kad „Azovstal“ belaisvių išvadavimo procesas nenutrūksta nė sekundei. „Labai tikiuosi, kad netrukus prasidės šio proceso aktyvusis etapas ir netrukus didvyriai pradės grįžti į Ukrainą“, – pridūrė jis.© Flash | https://twitter.com/Flash43191300/status/1538795536060493824

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Vyriausioji žvalgybos valdyba dabar įgyvendina antrąjį operacijos etapą – „Azovo“ karių sugrąžinimą. Tai interviu lb.ua pareiškė prezidento kanceliarijos vadovas.

„Žinome, kad jie visi gyvi. Kokiomis sąlygomis jie laikomi, taip pat aiškinamės, tačiau kokiomis, tiksliai pasakyti negalime. Kadangi derybos ir konsultacijos vis dar vyksta, svarbi kiekviena detalė, o procesas yra labai sudėtingas. Nenorėčiau, kad mano komentarai ir informacija tam kaip nors pakenktų“, – pažymėjo Jermakas.

Super akcija! Su kuponu tik 9,89€ pirkėjų giriamos belaidės ausinės - „už tokią kainą tiesiog bomba. Išbandžiau 6 skirtingų gamintojų ir tipų ausines - ir šitos yra geriausios“ (Video, „OneOdio F1“ atsiliepimai)
3641 1

Specialus kuponas

Tik 9,89€ - įprastai kainuoja 40€

Greitas ir saugus pristatymas

Puikūs pirkėjų ir apžvalgininkų vertinimai

Išsamiau

Andrijus Jermakas sakė, kad žvalgybos tarnyba susidorojo su pirmąja operacijos užduotimi – išgelbėti kovotojų gyvybes, o dabar ji įgyvendina antrą etapą – jų sugrąžinimą, ir pridūrė, kad valstybės vadovo pozicija nepasikeitė.

 

„Volodymyras Zelenskis sakė, kad jei kas nors nutiktų šiems žmonėms, apie jokias derybas negalėtų būti net kalbos. Jis taip kalbėjo, kai kovotojai buvo „Azovstal“, ir toliau laikysis šios pozicijos, kol jie sugrįš į mūsų šalį“, – sakė A. Jermakas ir paragino palaukti derybų rezultatų.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(12)
(0)
(12)

Komentarai ()

Susijusios žymos: