Rusai panikuoja - Azovas sustabdė didžiulį T-62M tankų srautą į Severodonecką: dabar jie skuba atgal  ()

Olegas Ždanovas tvirtina: „Dabar mes juos vejamės.“© Міністерство оборони України | https://www.facebook.com/photo.php?fbid=342710791374713&set=pb.100069073844828.-2207520000..&type=3

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Sėkmingi Ukrainos karių veiksmai Zaporožės kryptimi privertė okupantus ten perkelti dalį savo karių ir ginklų, kad galėtų apsiginti nuo Ukrainos ginkluotųjų pajėgų atakų.

Apie tai pasakojo karo ekspertas Olegas Ždanovas.

Komentuodamas Ukrainos ginkluotųjų pajėgų atakas, Ždanovas pareiškė, kad „dabar mes juos vejamės“.

„Praeitą savaitę kalbėjome apie tai, kad jie atitraukė dalį savo pajėgų iš Zaporožės krypties, o šiandien matome, kad mūsų rajone, Popasnos srityje ir Severodonecko srityje, pasirodė tie patys tankai T-62M, nes jie priversti grįžti ten (į Zaporožės kryptį – red.), kad galėtų užimti pozicijas ir užkirsti kelią tolesniam Ukrainos ginkluotųjų pajėgų žengimui link to paties Melitopolio“, – pabrėžė jis.

„Buvau skeptiškas, bet kai išbandžiau - WOW! Dabar maistą gaminu tik šioje karšto oro orkaitėje“ (Video, „BlitzHome BH-AO1“ atsiliepimai)
3879

Labai geros kainos

Galioja iki 2022-06-23

Iš Čekijos

Super funkcionali

12L talpos ir su APP

Puikiai vertinama pirkėjų

Išsamiau

Ždanovas pridūrė, kad dabar priešas yra priverstas persigrupuoti. Paruošti Rusijos Federacijos rezervai negali būti perkelti į Ukrainos teritoriją. Karas darosi vis labiau pozicinis.

„Kol kas negalime pulti, nes negavome reikiamo kiekio ginklų, o jie irgi nebegali pulti, nes jų atsargos irgi baigiasi“, – reziumavo ekspertas.

 

Kaip pranešė UNIAN, Melitopolio meras Ivanas Fiodorovas sakė, kad fronto linija pajudėjo 10 kilometrų Zaporožės kryptimi.

Šiandien Azovo padalinio vadas Rodionas Kudriašovas paskelbė apie Ukrainos ginkluotųjų pajėgų perėjimą prie kontrpuolimo veiksmų nurodyta kryptimi.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(193)
(3)
(190)

Komentarai ()

Susijusios žymos: