Prasideda dar neregėti dalykai: Kirgizijos, Irano, Turkijos, Azerbaidžano ir Indijos vadovai vienas paskui kitą pažemino Putiną (Video)  ()

Putinas buvo priverstas laukti: dalyvavimas SCO viršūnių susitikime virto pažeminimu.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rugsėjo 15–16 dienomis vykusiame SCO viršūnių susitikime Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas surengė eilę oficialių darbo susitikimų, kuriuose buvo viešai pažemintas.

Putinas vienas laukė Kirgizijos, Irano, Turkijos, Azerbaidžano ir Indijos lyderių.

„Telegram“ kanale „Ukraina 365“ rodomas vaizdo įrašas, kuriame Putinas suglumęs laukia Azerbaidžano prezidento. Ilhamas Alijevas leido sau užtrukti ilgiau nei minutę, per kurią Rusijos diktatoriui teko „entuziastingai“ vartyti popierius.

Belaukiant Indijos ministro pirmininko, Kremliaus vadovui neišlaikė nervai.

 

 

„Paaiškėjo, kad Putinas Samarkando SCO niekam neįdomus. Atvirai kalbant, tai buvo pastebima. Visai neseniai Turkijoje Erdoganas privertė jį laukti taip pat. Bet tada viskas buvo nurašyta kaip atsitiktinis nesusipratimas“, – situaciją komentavo Ukrainos liaudies deputatas Oleksijus Gončarenka.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(130)
(3)
(127)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: