Ukrainiečiai kuria naujos kartos modulinę šarvuotąją transporto priemonę: derins su MBDA „Brimstone“ valdomomis raketomis – ir net su daugkartinio paleidimo raketų sistemomis (Foto)  ()

Ukrainos šarvuotų transporto priemonių gamintojai „Inguar Defense“ paskelbė kurianti naujos kartos modulinę šarvuotąją transporto priemonę.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Savo „Facebook“ paskyroje „Inguar Defense“ teigia, kad kuria modulinių transporto priemonių šeimą, naudosiančią bendrą platformą.

Projekte numatoma sukurti šarvuotų transporto priemonių šeimą, kurioje, priklausomai nuo konfigūracijos, galėtų tilpti dviejų narių įgula ir iki 8 žmonių.

Dėl modulinės konstrukcijos ir atviros architektūros planuojama sukurti specialių kovinių transporto priemonių seriją ant 4×4 ir 6×6 važiuoklių, įskaitant transporto priemones su ginkluote nuo 12,7 mm iki daugiau kaip 30 mm.

 
 

Įmonė taip pat žada 6×6 ratines važiuokles derinti su MBDA „Brimstone“ valdomomis raketomis – ir net su daugkartinio paleidimo raketų sistemomis.

 

Kaip rašėme anksčiau, prieš porą savaičių „Inguar Defense“ pristatė naują šturmo transporto priemonę – bagį – pasižyminčią itin lengva konstrukcija.

Parengta pagal „Defence Blog“.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt
(24)
(0)
(24)

Komentarai ()