[Žinios trumpai] Kremliaus sukeltas karas prieš Ukrainą jau Rusijos teritorijoje: žūsta civiliai  (1)

Labai tikėtina, kad sutuoktinius pražudė Rusijos kariuomenės mina, skirta sulaikyti Ukrainos ginkluotąsias pajėgas.© Диалог. UA | https://twitter.com/Dialog_UA/status/1595053302638600197/photo/1

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kremliaus pradėtas karas prieš Ukrainą jau persikėlė į Rusijos teritoriją. Rusijos Federacijos pasienio regionuose žūsta civiliai. Naujomis V. Putino karo aukomis tapo susituokusi pora iš Belgorodo srities.

Šią informaciją lapkričio 22 d. savo „Telegram“ kanale patvirtino Belgorodo srities gubernatorius Viačeslavas Gladkovas.

Išbandėme naujieną iš Neabot: savaime išsivalantis dulkių siurblys-robotas su lazerine navigacija ir pilnu nuotoliniu valdymu – super gera kaina, Lietuvoje nerasite („Neabot NoMo Q11“ apžvalga, Video, foto)
1075 4

Įspūdingas savaime išsivalantis robotas-dulkių siurblys, puikiai įveikiantis kliūtis ir kiekvieną kartą pasirenka valymo patogiausią maršrutą.

Išsamiau

Incidentas įvyko Staroselje kaime, kuris ribojasi su Charkivo sritimi. Pora važiavo automobiliu ir pataikė ant minos, įvyko sprogimas. Yra žinoma, kad žuvusieji nebuvo vietos gyventojai.

Putino režimo atstovas pažymėjo, kad pasienio zonoje galioja nepaprastasis režimas. Civilių gyventojų judėjimas ten apribotas. Tačiau pora kažkaip pateko į zoną.

 

Rusijos „Telegram“  „112“ tikina, kad žuvusieji yra 63 metų Jekaterina ir 67 metų Vitalijus Jurčenko.

Labai tikėtina, kad sutuoktinius pražudė Rusijos kariuomenės mina, skirta sulaikyti Ukrainos ginkluotąsias pajėgas. Yra žinoma, kad Rusijos kariai neseniai pradėjo tiesti tam tikrą „apsaugos liniją“ regione prie sienos su Ukraina.

 

 

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(61)
(5)
(56)

Komentarai (1)