[Žinios trumpai] Nuo padavėjo iki teroristo: internete pasirodė nuotrauka su Prigožinu prieš 20 metų  ()

Šiuolaikinė Rusija – galimybių šalis banditams, žudikams, prievartautojams ir viešųjų lėšų grobstytojams.© Диалог.UA |https://twitter.com/MavrUA/status/1595498501873750016/photo/1

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Šiuolaikinė Rusija – galimybių šalis banditams, žudikams, prievartautojams ir viešųjų lėšų grobstytojams, todėl nenuostabu, kad dieną prieš Europos Parlamento deputatai balsavo už Rusijos Federacijos pripažinimą teroristine valstybe.

Dabar atėjo eilė grupei  PMC „Wagner“, kurią ES taip pat nori pripažinti teroristine organizacija, praneša „Ukraina 365“.

Lapkričio 23 d. žurnalistas Dmitrijus Loginovas savo „Twitter“ puslapyje paskelbė 20 metų senumo nuotrauką.

Mažiausia kaina šiais metais! Lietuvių sukurta „NordVPN“ paslauga net su iki 68% nuolaida - dabar gausite dar daugiau funkcijų (Video)
3635 4 5

Tiesiog nerealiai gera proga gauti lietuvių sukurtą produktą už mažiausią kainą 2022-ais metais! Ir dabar dar priedo gausite visiškai naujas ir puikias galimybes atveriančias funkcijas.

Išsamiau

Nuotrauka daryta 2002 metais: Maskvoje vyksta prezidentų, Putino ir Busho, vakarienė, dalyvaujant JAV ir Rusijos pirmosioms ponioms. Įdomiausia, kad renginį aptarnauja Jevgenijus Prigožinas.

Tačiau jau po 12 metų „Putino šefas“ sukuria PMC „Wagner“ specialiai karui prieš Ukrainą. Dar po 8 metų Prigožinas tampa teroristu Nr.1 ​​pasaulyje, nes netrukus PMC „Wagner“ bus pripažinta teroristine organizacija, o „Putino šefas“ yra pagrindinis jos finansuotojas.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(23)
(2)
(21)

Komentarai ()

Susijusios žymos: