Europos Parlamentas rimtai supykdė Putiną: žaibiška reakcija – visiškai atjungta ne tik Ukraina, bet ir Moldova  ()

Rusijos kariuomenė dar kartą masiškai atakavo Ukrainą raketomis.© General Staff of the Armed Forces of Ukraine | https://www.facebook.com/photo.php?fbid=465196972460053&set=pb.100069092624537.-2207520000.&type=3

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Trečiadienį, lapkričio 23 d., Rusija paleido daugybę raketų į civilius taikinius visoje Ukrainoje. Buvo užpulta kritinė energetikos infrastruktūra, dėl kurios daugelis gyvenviečių liko be elektros, skelbia Dialog.UA.

Perspėjimai apie oro antskrydžius visoje Ukrainoje, išskyrus aneksuotą Krymą, pradėjo skambėti po 12.30 val. Ukrainos oro gynyba aktyviai dirbo, perimdama Rusijos raketas. Tačiau numušti pavyko ne visas raketas.

Daugelyje rajonų atjungtas elektros tiekimas. Yra žinoma, kad Pietų Ukrainos AE blokai buvo avariniu būdu išjungti. Ekspertai dirba vietoje.

Mega rinkinukas! 5 išmanieji laikrodžiai tik už 21€ ir super kainos nesunaikinamas išmanusis telefonas su puikia naktine kamera (Video)
1920 3 2

Super geros kainos!

Galioja iki 2022-11-30

1) „HOTWAV Cyber 7“ - puikios galios ir įspūdingos naktinės kameros nesunaikinamas 5G išmanusis telefonas

2) „D18“ išmanieji laikrodžiai - 5 vnt. tik 21€

Išsamiau

Viena iš Rusijos raketų atakavo dviejų aukštų gyvenamąjį namą Vyšgorodo mieste, Kyjivo srityje. Yra žuvusių ir sužeistų.

Dėl didžiulės raketų atakos kaimyninė Moldova taip pat buvo iš dalies atjungta nuo elektros tinklo. Be kita ko, Rusijos okupacinio kontingento užgrobta Padniestrė taip pat liko be elektros.

Ukrainos prezidento kanceliarijos vadovas Andrijus Jermakas reagavo į išpuolį savo „Telegram“ kanale. Jis pažymėjo, kad Rusijos Federacija raketomis apšaudė Ukrainą tą dieną, kai Europos Parlamentas paskelbė Rusiją terorizmo rėmėja.

 

„Teroristai iš karto patvirtina, kad jie yra teroristai – paleidžia raketas... Naivūs nevykėliai. Energetinis teroras tęsiasi. Jie mūsų nepalauš“, – tikino Jermakas.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(25)
(6)
(19)

Komentarai ()

Susijusios žymos: