Drąsi 19-metė rusė socialiniuose tinkluose pasidalino kitokia nuomone apie karą: jau skelbiama, kas jai gresia  ()

Olesia Krivcova, 19 metų studentė iš Archangelsko, susidūrė su didžiuliais nemalonumais.© 35th Rear Admiral Mykhailo Ostrohradskyi Marine Brigade (CC BY 4.0)| https://commons.wikimedia.org

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Krivcova kaltinama pagal naujus Rusijos įstatymus už tai, kad diskredituoja Rusijos ginkluotąsias pajėgas ir pateisina terorizmą. Byla pradėta dar gruodį, nes studentė „Vkontakte“ ir „Instagram“ pasidalino kritiška nuomone apie Rusijos pradėtą karą prieš Ukrainą. Ji buvo sulaikyta dar gruodį - policija ją ištempė iš buto. Antrą kartą ji buvo sulaikyta, kai sausio 3 dieną išėjo pasivaikščioti, nes kažkas jos vardu bandė įsigyti bilietus, todėl teisėsauga nusprendė, kad ji bandys bėgti. Pati studentė aiškino, kad bėgti neketina ir bilietų nepirko.

Taigi, kol vyks teismo procesas jai skirtas namų areštas, ji negali naudotis kai kuriomis komunikacijos priemonėmis. Jei bus pripažinta kalta, Krivcova gali tikėtis net iki 7 metų laisvės atėmimo bausmės. Kai kurie šaltiniai teigia, kad bausmė gali būti dar didesnė - net 10 metų.

Specialūs kuponai tik šiandien - už tokią kainą pats pažangiausias robotas iš Aliexpress! Naujausia navigacija, japoniškas variklis, net 6500Pa, UV dezinfekcija, stebėtinas išmanumas ir aukščiausi vertinimai - „be klausimų, pats geriausias rinkoje“ (Video, „ABIR X8“)
7006

Super pasiūlymas!

Iki 2023-01-13

Specialūs kuponai

Iš Lenkijos

Aukščiausi pirkėjų iš Lietuvos ir apžvalgininkų vertinimai

Pažangiausia navigacija: LDS 8.0 | TOF jutiklis | SLAM | 360 laipsnių kampu skenavimas | 46 davikliai

UV dezinfekcija

Vienas galingiausių: japoniškas NIDEC 32W variklis | 6500Pa | 3200 mAh

7-nių etapų triukšmo slopinimo sistema

600 ml + 360 ml talpos

Vienu metu plauna ir valo | 3 sauso + 3 drėgno (Y plovimas) + 15 valymo režimų APP

Kelių aukštų ir 20 žemėlapių išsaugojimas

Patalpų skirstymas į zonas | tvarkaraščiai | no-go zonos | virtualios sienos ir t.t.

Google Home, Alexa ir Alice balso asistentai

Išsamiau

 

Kodėl Rusija taip supyko? Nes Krivcova kritiškai pasisakė apie Rusijos neišprovokuotą karą prieš Ukrainą. Diskusija apie tai kilo tada, kai Krymo tiltą perkirto sprogimas. Tai buvo skaudus smūgis Rusijai, todėl Krivcova kaltinama terorizmo pateisinimu.

Mergina gali būti nuteista vien tam, kad Rusija pademonstruotų, jog nežaidžia. Putino režimas gali gyventi tik be kritikos ir be opozicijos, todėl į bet kokias laisvos minties užuomazgas reaguojama iš karto. 

Aut. teisės: Technologijos.lt
(8)
(49)
(-41)

Komentarai ()

Susijusios žymos: