Smogė su RAAM: skelbiamas košmaras prie Vuhledaro  ()

Vienas iš pagrindinių Ukrainos ginkluotųjų pajėgų sėkmės Vuhledaro kryptimi veiksnių yra RAAM naudojimas.© General Staff of the Armed Forces of Ukraine (Atvira licencija) | https://www.facebook.com/photo.php?fbid=548904424089307&set=pb.100069092624537.-2207520000.&type=3

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kovo 16 d. JK žvalgyba paskelbė tezes apie padėtį Bachmuto ir Vuhledaro srityse. Pastarosiomis savaitėmis priešas šiomis dvejomis kryptimis šiek tiek „nutilo“.

JK gynybos ministerijos spaudos tarnyba pabrėžė, kad po trijų aktyvių mėnesių Vuhledaro kryptimi fronte yra dar viena priešo pauzė.

Vienas iš pagrindinių Ukrainos ginkluotųjų pajėgų sėkmės Vuhledaro kryptimi veiksnių yra RAAM naudojimas. Tai specialūs artilerijos sviediniai, galintys sviesti prieštankines minas iki 17 km nuo specialaus įrenginio.

Pasaulinė premjera! Už specialią kainą įsigykite naujausią šedevrą - „Roborock S8“: roboto galimybės tiesiog stulbinamos (Video)
2594 2

Pasaulinė premjera!

Iš Europos sandėlio

Speciali kaina ir dovanos pirmiesiems pirkėjams

Išsamiau

Kai kuriais atvejais tokios Ukrainos ginkluotųjų pajėgų minos buvo mėtomos ir už besiveržiančios Putino kariuomenės. Atsitraukimo metu jie patekdavo į minų pinkles, o tai sukeldavo dar didesnę paniką ir chaosą RF ginkluotosiose pajėgose.

Bachmutas yra vienintelė vieta, kur priešas pasiekė taktinę sėkmę, ten kaunasi „vagneriečiai“.

JK žvalgyba neabejoja, kad Rusijos gynybos ministerija nori užgrobti Vuhledarą kaip atsaką į galimą „vagneriečių“ Bachmuto užėmimą. Šoigu ir Gerasimovas nori parodyti Putinui, kad Rusijos kariuomenė dar kažką gali.

 

Vakarų žvalgyba praneša, kad mūšiuose dėl Bachmuto per 10 mėnesių priešas prarado nuo 20 iki 30 tūkstančių žuvusių ir sužeistų žmonių.

Pentagonas pareiškė, kad rems Kyjivą, nepaisant to, ar Ukrainos ginkluotosios pajėgos paliks Bachmutą, ar gins miestą.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(140)
(1)
(139)

Komentarai ()

Susijusios žymos: