„Microsoft“ į „Android“ teritoriją braunasi su nauja jėga: paviešintas susitarimas dėl „Qualcomm“ procesorių (Video)  ()

WinHEC (Windows Hardware Engineering Community) renginio metu bendrovės „Qualcomm“ ir „Microsoft“ pranešė apie planus užtikrinti operacinės sistemos „Windows 10“ veikimą prietaisuose su „Snapdragon“ procesoriais.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Bendrame bendrovių pareiškime sakoma, kad naujos kartos „Snapdragon“ lustai užtikrins visišką suderinamumą su „Windows 10“ ekosistema. Paminėta galimybė paleisti standartines x86 programas, įskaitant „Adobe Photoshop“ ir „Microsoft Office“, taip pat žaidimus.

Pranešime kalbame apie prietaisų su „Snapdragon“ procesoriais galimybę naudoti pilną „Windows 10“ programinės įrangos platformos versiją, o ne mobiliąją ar „apipjaustytą“.

Anksčiau buvo pranešta, kad „Microsoft“ ketina į operacinę sistemą „Windows 10“ integruoti įrankį pavadintą „Cobalt“, kuris galės įgyvendinti x86 emuliacijos režimą prietaisuose, turinčiuose 64 bitų procesorius su ARM architektūra.

Dabar programinės įrangos milžinas parodė „Windows 10“ (Enterprise Edition) ir įprastų programų darbą platformoje su „Snapdragon 820“ ir 4 GB RAM.

Pademonstruotas grafikos redaktoriaus „Adobe Photoshop“, naršyklės „Microsoft Edge“, teksto redaktoriaus „Word“ ir žaidimo „World of Tanks Blitz“ stabilus veikimas. Bus visiškai palaikomas jutiklinis valdymas, įskaitant galimybę naudoti e-rašiklį.

Deja, jokie išsamūs techniniai projekto duomenys neatskleisti. Tačiau partneriai pabrėžia, kad naujos kartos „Snapdragon“ lustų naudojimas kartu su „Windows 10“ leis sukurti plonus, lengvus ir energiją taupančius prietaisus su spartaus mobiliojo ryšio palaikymu.

Tikimasi, kad pirmieji kompiuteriai, naudojantys „Snapdragon“ procesorius ir „Windows 10“ operacinę sistemą, bus pristatyti kitais metais.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(13)
(4)
(9)

Komentarai ()