Sukūrė dar neregėtą išmaniųjų telefonų ekraną su dinaminiu atnaujinimo dažniu: kuo tai svarbu ir kada galėsime išbandyti praktiškai  ()

Kompanijos TCL padalinys CSOT („China Star Optoelectronics Technology“) sukūrė išmaniųjų telefonų ekraną, kuris gali dinamiškai pakeisti atnaujinimo dažnį.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Naujienos įstrižainė yra 6,53 colio. Skiriamoji geba siekia 2340 × 1080 taškų, o tai atitinka „Full HD+“ formatą. Matrica užtikrina 84 procentų NTSC spalvų erdvės aprėptį, o jos ryškumas siekia 84 cd/m2.

Pranešama, kad ekrano atnaujinimo dažnis gali dinamiškai keistis tarp 30 Hz, 60 Hz ir 120 Hz. Pirmasis režimas bus suaktyvintas žiūrint statinę medžiagą arba, pavyzdžiui, skaitant. Tai leis sutaupyti iki 18 procentų energijos.

Bendrosioms užduotims atlikti bus naudojamas 60 Hz dažnis. Galiausiai 120 Hz režimas naudingas žaidžiant ar žiūrint dinaminę vaizdo medžiagą.

Viršutinėje ekrano dalyje yra maža lašo formos išpjova, kurioje bus talpinama priekinė kamera.

Masinė naujų ekranų gamyba jau pradėta. Akivaizdu, kad pirmieji išmanieji telefonai su tokiomis matricomis komercinėje prekyboje pasirodys jau šį pusmetį.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(4)
(3)
(1)

Komentarai ()

Susijusios žymos: