O čia tai išmanusis laikrodis - „Enduro“ vienu įkrovimu veiks net iki 65 dienų ir čia tik viena iš stebėtinų jo savybių  (2)

Šiandien išleistas naujas, lengvas ir tvirtas „Garmin“ išmanusis laikrodis „Enduro“, kurio įkrautas akumuliatorius veikia net keletą savaičių. Specialiai sukurtas nuotykių ieškotojams ir aktyviems keliautojams. Pritaikomi energijos valdymo režimai ir „Power Glass“ saulės energijos įkraunamas ekranas prailgina akumuliatoriaus veikimo laiką net iki 65 dienų. Naujos bėgiojimo bekele ir patobulintos treniruočių funkcijos padeda ištvermės sporto gerbėjams treniruotis ir analizuoti savo pasiekimus bei juos gerinti.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Enduro“ yra sukurtas taip, kad išlaikytų kiekvieną treniruotę ar maratoną ir maratonininkai bei ilgų nuotolių dviratininkai būtų užtikrinti, kad jų laikrodžiai turi tiek pat daug energijos, kaip ir jie, o unikali laikrodžio sveikatos priežiūros technologija padės pagerinti pasiekimus“, – pasakoja Danas Bartelis, įmonės „Garmin“ pasaulinės prekybos skyriaus viceprezidentas. „Su „Enduro“ ant riešo ultradistancijų sportininkai gali susikoncentruoti į varžybas, o ne į tai, ar laikrodžio akumuliatorius suspės kartu su jais.“

Naujoji lengvo ir tvirto išmaniojo laikrodžio „Enduro“ apyrankė „UltraFit“ yra nailoninė su pridedamu deimanto tipo anglimi dengtu titaniniu rėmeliu. Naudojant saulės energiją, GPS režimu laikrodis veikia net iki 80 valandų. „Enduro“ pritaikytas įnirtingoms varžybų sąlygoms, galimi įvairūs nauji treniruočių ir energijos atnaujinimo įrankiai, taip pat jau įprastos sporto funkcijos, papildytos būtent ištvermės sportininkų poreikiams:

  • „Trail run VO2 Max“ funkcija automatiškai prisitaiko, atsižvelgiant į pajėgumą bėgimo bekele metu bei šilumos ir šalčio aklimatizaciją.
  • Papildomam saugumui ir informacijai „ClimbPro Trail Enhancements“ funkcija fiksuoja duomenis apie bėgiko progresą kertant nuokalnes.
  • „Ultrarun Activity“ funkcija su poilsio laikmačiu registruoja poilsio vietose praleistą laiką.
  • Papildytos energijos atnaujinimo, rekomenduojamų treniruočių ir kitos sportininko ištvermę didinti skirtos funkcijos, taip pat efektyvus sveikatos ir geros savijautos stebėjimas.

 

 

„Enduro“ turi navigacijos ir prisijungimo funkcijas, įskaitant ir prieigą prie keleto globalių palydovinių sistemų, leidžiančių nustatyti buvimo vietą geriau nei vien GPS. Taip pat papildomai įrengti tokie jutikliai, kaip altimetras aukščiui matuoti, barometras – oro sąlygoms ir triašis elektroninis kompasas. Kai laikrodis sujungtas su racija „Garmin inReach Mini“, naudotojai gali patogiai ir greitai siųsti ir gauti pranešimus, taip pat dalytis savo buvimo vieta net už mobiliojo tinklo ribų.

Šiuo metu prieinamus „Enduro“ modelius siūloma įsigyti mažmeninėmis kainomis nuo 799,99 iki 899,99 Eur.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(3)
(11)
(-8)

Komentarai (2)