Nuostabiai geros kainos peilių rinkinys! 8 vnt., skirtingi modeliai, aukštos klasės plienas, modernus dizainas ir paprasta priežiūra  ()

Ypatingai gera kaina!

Ribotas kiekis

Iš Vokietijos

8 peilių rinkinys

Šefo | Duonos | Daržovių | Nuimti mėsai nuo kaulų ir kt.

Ašmenų ilgis 10-20,5cm | storis 1,6-2,1mm

4Cr17 plienas | atsparūs korozijai bei rūdims | ilgai išlieka aštrūs

Stilizuotos medinės rankenos | atsparios slydimui


Speciali akcija ir sąlygos

„Knives Set“ 8 vnt. peilių rinkinys:

Šiuo metu TomTop už puikią kainą išparduoda 8 peilių rinkinį. Jis kainuoja tik 36,54 € ir už tokį rinkinį, tai yra ypatingai maža kaina.

Ir plius rinkinį į Lietuvą pristatys iš Vokietijos sandėlio vos per keletą dienų.

Žemiau pateiktoje nuotraukoje galite matyti visus peilius, kuriuos gausite už šią žemą kainą. Čia yra 8 vnt. peilių ir tokio rinkinio pilnai užtenka patogiai darbuotis virtuvėje.

Šiame rinkinyje turime ir Šefo peilį, ir Duonos, ir Daržovių, ir skirtą nupjauti mėsai nuo kaulų, ir didelį japonišką bei kitus peilius.

Ašmenų ilgis svyruoja nuo 10 cm iki 20,5 cm. O ašmenų storis nuo 1,6 iki 2,1 mm.

Gamintojas tvirtina, kad peiliai yra pagaminti iš aukštos kokybės 4Cr17 plieno, tad ašmenys yra atsparūs korozijai bei rūdims ir ilgai išlieka aštrūs.

Visi peiliai yra aprūpinti ergonomiškomis medinėmis rankenomis. Apvalaus dizaino, atsparios slydimui ir patogios laikyti rankoje, taip jas apsaugant ir užtikrinant maksimaliai patogų naudojimąsi.

Be to, peilius galima plauti ir indaplovėje. Tad jų priežiūra maksimaliai paprasta.

Stilingi, modernaus dizaino, kokybiško plieno ir rankenų peiliai. Ir net 8 skirtingi peiliai vos už 36,54 € - puikus pasiūlymas.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(3)
(1)
(2)

Komentarai ()

Susijusios žymos: