Iškėlė Ukrainos vėliavą ir susprogdino į gabalus. Kas vyksta Rusijoje (Video)  ()

Girdėti antrinių detonacijų garsai.


Dega sandėlis
Dega sandėlis
© Stop kadras | https://x.com/EuromaidanPress/status/1799836383206682755?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1799836383206682755%7Ctwgr%5E6a1220db06cf2e8e780dc04eeb708cad649d689d%7Ctwco

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos amunicijos sandėlyje Rakitnojės rajone, Belgorodo srityje, po Ukrainos smūgių kilo didžiulis gaisras.

Bezimiano kaime bepilotis orlaivis užkabino Ukrainos vėliavą ant ryšių bokšto, praneša Ukrainos „Telegram“ kanalas „Krymsky Veter“, remdamasis Belgorodo šaltiniais. 

„Vietinės [socialinės žiniasklaidos grupės] pranešė apie smūgį šaudmenų sandėliui Rakitnojės kaime. Be to, taip pat pranešama, kad Bezimiano kaime dronas ryšių bokšte paliko Ukrainos vėliavą. Dar du dronai numetė sprogstamuosius įtaisus ant automobilio ir administracinio pastato“, – rašė „Krymsky Veter“.

[Vokietija] Net 2 kartus pigiau nei Lietuvoje profesionalus flokavimo įrenginys. Ribotas kiekis
3335

Puiki kaina

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Profesionalus įrenginys

Išsamiau

Viename iš gaisro vaizdo įrašų, pasidalintų socialiniuose tinkluose, girdėti antrinių detonacijų garsai, leidžiantys manyti, kad objektas, į kurį pataikyta, buvo šaudmenų sandėlis.

Gaisras Rakitnojės rajone įsiplieskė po sprogimų, paskelbus apie raketų grėsmę, pranešė Rusijos „Telegram“ kanalas Bletgorod, remdamasis vietiniais šaltiniais. Apie tai pranešta apie 14.30 val.

 

Rusijos gynybos ministerija teigė, kad Belgorodo srityje tarp 9:30 ir 14:30 numušė penkis bepiločius orlaivius ir raketą „Neptune-MD“.

Vėliau Belgorodo srities gubernatorius Viačeslavas Gladkovas pranešė apie gaisrą „negyvenamajame pastate Rakitnojės rajone“, sakydamas, kad niekas nenukentėjo. Jis taip pat rašė, kad drono ataka sužeidė tris „Belgorodo savisaugos pajėgų“ karius.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(49)
(1)
(48)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: