Iškėlė Ukrainos vėliavą ir susprogdino į gabalus. Kas vyksta Rusijoje (Video)  ()

Girdėti antrinių detonacijų garsai.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos amunicijos sandėlyje Rakitnojės rajone, Belgorodo srityje, po Ukrainos smūgių kilo didžiulis gaisras.

Bezimiano kaime bepilotis orlaivis užkabino Ukrainos vėliavą ant ryšių bokšto, praneša Ukrainos „Telegram“ kanalas „Krymsky Veter“, remdamasis Belgorodo šaltiniais. 

„Vietinės [socialinės žiniasklaidos grupės] pranešė apie smūgį šaudmenų sandėliui Rakitnojės kaime. Be to, taip pat pranešama, kad Bezimiano kaime dronas ryšių bokšte paliko Ukrainos vėliavą. Dar du dronai numetė sprogstamuosius įtaisus ant automobilio ir administracinio pastato“, – rašė „Krymsky Veter“.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas tik nuo 8,20€! Puikūs 6in1 šakotuvai, „Xiaomi“ maršrutizatoriai, orų stotelės, masiškai perkami jump starteriai ir kt. (Video)
3094 5

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „Bakeey“ - 6in1 daugiafunkcis šakotuvas

2) „AGSIVO BG-009“ - uodų lempa-gaudyklė

3) „Xiaomi Redmi AX5400“ - WiFi 6 maršrutizatorius

4) „iMars J01“ - masiškai perkamas jump starteris

5) „ANENG A3005A/Pro“ - multimetras

6) „Xiaomi DUKA Atuman TH1“ - 2 vnt., drėgmės ir temperatūros matuokliai

Išsamiau

Viename iš gaisro vaizdo įrašų, pasidalintų socialiniuose tinkluose, girdėti antrinių detonacijų garsai, leidžiantys manyti, kad objektas, į kurį pataikyta, buvo šaudmenų sandėlis.

Gaisras Rakitnojės rajone įsiplieskė po sprogimų, paskelbus apie raketų grėsmę, pranešė Rusijos „Telegram“ kanalas Bletgorod, remdamasis vietiniais šaltiniais. Apie tai pranešta apie 14.30 val.

 

Rusijos gynybos ministerija teigė, kad Belgorodo srityje tarp 9:30 ir 14:30 numušė penkis bepiločius orlaivius ir raketą „Neptune-MD“.

Vėliau Belgorodo srities gubernatorius Viačeslavas Gladkovas pranešė apie gaisrą „negyvenamajame pastate Rakitnojės rajone“, sakydamas, kad niekas nenukentėjo. Jis taip pat rašė, kad drono ataka sužeidė tris „Belgorodo savisaugos pajėgų“ karius.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(50)
(1)
(49)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: