Nuo šiol „Facebook“ galima pažymėti savo priešus  (3)

Nauja "Facebook" programėlė „EnemyGraph“ leidžia pažymėti bet kuriuos šio socialinio tinklo puslapius kaip priešus bei dalintis savo antipatijomis su aplinkiniais. Prie "priešo" žymės priskirti galima bet kurį žmogų, kompaniją, vietą arba hobį, kurie turi puslapį „Facebook“.

Programėlę „EnemyGraph“ sukūrė du Dalaso universiteto studentai, vadovaujami profesoriaus Dino Teri. Kol kas nuo programėlės paleidimo ja pasinaudojo 400 žmonių. Tarp populiariausių priešų – JAV respublikonų partijos kandidatas į prezidentus Rikas Santorumas, baptistų bažnyčia ir televizijos kanalas „Fox News“. Į labiausiai nepatinkančių dalykų dešimtuką patenka naršyklė „Internet Explorer“.

„Mes norėjome suteikti galimybę žmonėms išreikšti savo nepritarimą. Mes naudojame žodį „priešas“ beveik pagal tą pačią schemą, pagal kurią „Facebook“ naudoja žodį „draugas“, - sakė Dinas Teri. Be to, informacija apie tai, kas erzina vartotojus, gali papasakoti daug naujo tyrėjams ir marketingo specialistams, kurie ilgą laiką rėmėsi tik vartotojų interesais ir pomėgiais.

Aut. teisės: IT bazė

(0)
(0)
(0)

Komentarai (3)

Susijusios žymos: