Išskirtinis, dar tik planuojamo „iPhone 8“ savybes nugvelbęs „Xiaomi Mi MIX“ bus deficitinis telefonas: salonuose jo tikrai nerasite (Video)  (1)

Nusipirkti vieną iš labiausiai neįprastos išvaizdos serijinių išmaniųjų telefonų – berėmį „Xiaomi Mi MIX“, matyt, bus nelengva. Bent už Kinijos ribų.

 Ir svarbiausia priežastis yra ne tai, kad gamintojas planuoja jį pardavinėti tik Kinijoje, bet dėl to, kad modelis bus gaminamas labai ribotu tiražu – apie 10 tūkst. kopijų per mėnesį.

Pasiūlyti didesnį  prietaisų kiekį „Xiaomi“ negali dėl keramikinio „Mi MIX“ korpuso gamybos sudėtingumo.

Skelbiama, jog praėjusį antradienį anonsuoto „Xiaomi Mi MIX“ pardavimai Kinijoje bus pradėti lapkričio 4 dieną.

Nieko nelaukdami patikrinome šią informaciją vienoje didžiausių Kinijos elektroninių parduotuvių gearbest.com, kuri savo prekes siunčia ir į Lietuvą. Ką gi, pasirodo, joje jau dabar priimami išankstiniai užsakymai „Xiaomi Mi MIX“ telefonams:

  • už versiją su 4 GB RAM ir 128 GB talpos flash atminties prašoma 592 €,
  • modelis su 6 GB RAM, 256 GB ROM ir 18 karatų aukso akcentais ant galinio dangtelio kainuos 674 €.

Taigi, gera žinia, kad tie lietuviai, kurie norės, šį telefoną galės įsigyti iš Kinijos, o bloga, kad kaina visai neprimena „Kinijos turgelio“. Bet įvertinant pasiūlos ribotumą ir modelių išskirtinumą, net ir už tokią kainą telefonai bus greitai iššluoti.

Kad ir kokią komplektaciją pirkėjas bepasirinktų, planšetofono „širdimi“ bus lustas „Qualcomm Snapdragon 821“, o jo ekranas turės 6.4 colių įstrižainę su 2040 × 1080 vaizdo taškų raiška bei itin ploną rėmelį viršuje ir šonuose, kurių dėka matrica užima 91,3% priekinio prietaiso paviršiaus.

Beje, „Xiaomi Mi MIX“ išvaizdą sukūrė garsus prancūzų dizaineris Philippe Starckas.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM

(24)
(7)
(17)

Komentarai (1)