Perkamiausias automobilinis stiprintuvas iš Kinijos - su FM radiju, kortelių skaitytuvu, USB, o kaina - juokinga (Video)  (0)

Automobilinis audio stiprintuvas yra tiesiog būtina audiofilo automobilio įrangos dalis. Šis įrenginys sustiprina palyginti silpnus radijo ir grotuvų signalus, kad šiuos galėtų groti galingos kolonėlės. HY-3006 yra palyginti nedidelis automobilinis stiprintuvas, tačiau jis yra labai pigus ir pats perkamiausias Gearbest.com portale.

HY-3006 - tai keturių kanalų audio stiprintuvas, naudojantis įprastą 12 V įtampą. Šis įrenginys yra sukurtas automobiliams, tačiau sėkmingai gali būti naudojamas ir kelionėse motociklu ar tiesiog namuose. Aliumininis korpusas yra sukurtas taip, kad įrenginio elektronika neįkaistų, o kartu suteikia stiprumo. Gerai tai, kad HY-3006 yra labai kompaktiškas - jo išmatavimai siekia 16,5 x 8,5 x 4,7 cm.

Aišku, ne stiprintuvo išvaizda yra svarbiausia. HY-3006 turi atskirus aukštų ir žemų dažnių valdymo jungiklius bei mygtukus perjungti dainai, jai sustabdyti ar paleisti bei pakeisti įvesties šaltiniui. O šaltinių gali būti įvairių.

HY-3006 gali groti įvairiai gaunamą muziką. Prie šio stiprintuvo per įprastą kairės ir dešinės pusės STEREO audio įvestį galima prijungti įprastas automobilines magnetolas. HY-3006 taip pat turi kortelių skaitytuvą ir USB lizdą. Į įrenginį integruotas ir FM radijas (87.5 - 108MHz), todėl prie galinės panelės yra pritvirtinta ir antena.

Iš viso HY-3006 turi keturias išvestis (po dvi dešines ir kaires), šiam stiprintuvui tinka 4-16 omų varžos kolonėlės. Išvesties galia - 20 W - tai pakankamai standartinis dydis nedideliems automobiliniams stiprintuvams. Na, o signalo santykis su triukšmu yra 85 dB. Tai reiškia, kad papildomo triukšmo, kurį skleidžia elektroniniai audio sistemos komponentai, tikriausiai nebus girdėti.

HY-3006 paprastumas reiškia, kad šį stiprintuvą automobilyje bus labai lengva įrengti - tam nereikia labai gero elektronikos supratimo. HY-3006 kainuoja €14,59.

Šiuo metu vidutinis HY-3006 pirkėjų įvertinimas yra 4,83 žvaigždutės iš 5. Pirkėjai pastebi daug įrenginio privalumų. Nikola pastebėjo, kad šis stiprintuvas groja garsiai, gerai ir pasižymi stipriais žemais dažniais. O Dimitris džiaugėsi, kad naudojant 12 V adapterį šį stiprintuvą galima naudoti ir namie, jį įmanoma prijungti ir prie nešiojamo kompiuterio.

HY-3006 puikiai tinka ir garažo audio sistemai

Aut. teisės: Technologijos.lt

(18)
(16)
(2)

Komentarai (0)