Virtuvės triukas: kaip česnaką nulupti vos per kelias sekundes? (Video)  (6)

Sakyti jau tikriausiai net ir nereikia – česnaką valgyti išties sveika. Ypač šaltymečiu, kai už kampo tik ir tyko įvairios peršalimo ligos.

Tiesa, česnakas ne tik puiki profilaktinė priemonė nuo peršalimo. Jis padeda kovoti ir su kitomis ligomis.

Dabar jau galima teigti, kad tie, kurie reguliariai vartoja česnakus, rečiau serga širdies ir kraujagyslių ligomis. Česnakas laikomas gera profilaktikos priemone nuo trombozės, jis sumažina cukraus kiekį kraujyje.

Preparatai, kuriuose yra česnakų, padeda kovoti su infekciniais susirgimais, stiprina imunitetą. Jis gali apsaugoti nuo įvairių parazitų, turi šlapimą varančių ir skausmą mažinančių savybių. Česnaku sėkmingai gydomi bronchitas ir aterosklerozė, pūliuojančios žaizdos, virškinamojo trakto sutrikimai.

Naudingųjų savybių ši daržovė turi itin daug, tad ją vartoti tikrai verta, o kad tai daryti būtų dar paprasčiau, siūlome išbandyti magišką jo išlukštenimo būdą. Tiesa, jokios magijos iš tiesų čia nėra, paprasčiausiai bus sunku patikėti, kad šio būdo nebandėte anksčiau.

Taigi, kaip per keletą sekundžių nulupti česnako galvutę? Pasiimkite du vienodo dydžio dubenėlius (galite naudoti metalinius ar stiklinius), česnako galvutę kiek praskleiskite ir atskirkite skilteles, tuomet česnaką dėkite į dubenį, kitu dubeniu uždenkite ir keletą sekundžių tvirtai suspaudę rankomis viską labai stipriai pakratykite. Štai ir viskas – česnakas nuluptas!

Netikite, kad gali būti taip paprasta? Žiūrėkite vaizdo įrašus arba – dar geriau – pabandykite patys!

Aut. teisės: 15min.lt

(33)
(15)
(18)

Komentarai (6)