[Žinios trumpai] Įvardinta neįtikėtina įtartino Patruševo vizito į Kiniją priežastis: „Jeigu tai teisybė, rezultatą pamatysime jau po kelių dienų!“  (2)

Rusijos Federacijos Saugumo Tarybos sekretorius Nikolajus Patruševas lankosi Pekine, kur gali derėtis dėl valdžios tranzito Kremliuje.


Nikolajus Patruševas (kairėje) vizito Kinijoje metu
Nikolajus Patruševas (kairėje) vizito Kinijoje metu
© Liu Yongfeng | https://twitter.com/liupheonix/status/1572058395590656000/photo/1

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos Federacijos Saugumo Tarybos sekretorius Nikolajus Patruševas išvyko į Kiniją tartis su Kinijos valdžia dėl Putino pašalinimo iš prezidento posto. 

Šią informaciją „24 kanalo“ eteryje išsakė karo ekspertas Olegas Ždanovas. 

„Šiuo metu Kinijoje lankosi Rusijos Federacijos Saugumo Tarybos vadovas Patruševas. Labai įdomus sutapimas. Iš karto po Šanchajaus bendradarbiavimo organizacijos viršūnių susitikimo Uzbekistane, tiesiogine prasme, po kelių dienų Patruševas pats skrenda į Kiniją, tariamai saugumo problemoms spręsti, bet manau, kad Patruševas, kadangi jis yra didžiausias valdžios tranzito iniciatorius ir organizatorius, greičiausiai skrido į Pekiną tam, kad patvirtintų Pekino ir Maskvos susitarimus, o taip pat užsitikrinų paramą valdžios tranzitui ir Putino pašalinimui iš Rusijos prezidento posto“, – sakė analitikas.

[Papildymas mažiausia kaina!] Iš Vokietijos net iki 360€ pigiau, nei Lietuvoje premium lygio „Lenovo“ planšetės - labai ribotas kiekis (Video, „Lenovo Xiaoxin Pad“ ir „Lenovo Xiaoxin Pad Pro“)
4218 10

Net iki 360€ pigiau, nei Lietuvoje!

Iš Vokietijos

Super ribotas kiekis

Išsamiau

 

Anot pašnekovo, artimiausiomis dienomis gali paaiškėti, ar ši informacija yra teisinga.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(57)
(10)
(47)

Komentarai (2)