[Žinios trumpai] Fantastika! Vėl smūgis Brilevkos geležinkelio stotyje - dega nauji ešelonai su Rusijos kariuomenės karine technika ir amunicija (Video)  ()

Chersono sritis, Brilevka: vėl dega okupantų ešelonai su įranga ir amunicija.© Украина 365 (stop kadras) | https://t.me/Ukraine_365News/33520

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Laikinai užimtoje Chersono srities dalyje esančioje Brilevkos geležinkelio stotyje vėl dega ešelonai su Rusijos kariuomenės karine technika ir amunicija.

Vaizdo įrašą paskelbė „Telegram“ kanalas „Ukraina 365“.

„Vėl Brilevka (Chersono sritis)! Dega ešelonai su įranga ir amunicija“, – rašoma vaizdo įrašo aprašyme.

Už mažiausią kainą per 365d. įspūdingas PC! CPU kaip „MacBook Pro“, 2K ekranas ir 16GB DDR4 RAM (Video, „CHUWI CoreBook X“)
2838

Mažiausia kaina per 365d.

Galioja iki 2022-08-08

Iš Čekijos

Puikus kainos ir kokybės santykis

Išsamiau

Kitos detalės šiuo metu dar nežinomos. Tai ne pirmas Ukrainos kariškių smūgis į traukinius, riedančius su Rusijos karine technika Brilevkoje.

Liepos 30-osios naktį Ukrainos ginkluotosios pajėgos sunaikino priešo ginkluotę, kuri į geležinkelio stotį atkeliavo iš aneksuoto Krymo. Vidaus reikalų ministerijos vadovo patarėjas Antonas Geraščenka pranešė, kad Rusijos nuostoliai ženklūs, daugiau nei 40 vagonų su karine technika, personalu ir amunicija. Pirminiais duomenimis, smūgis buvo atliktas iš daugkartinio paleidimo raketų sistemos HIMARS.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(125)
(0)
(125)

Komentarai ()

Susijusios žymos: