Vakaruose bijo, kad Ukraina iš tikro nugalės Rusiją: JAV kapitonas įvardijo priežastį  ()

Vakarai bijo, kad Ukraina laimės Rusijos pradėtą ​​karą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tokią nuomonę kanalo FREEDOM eteryje išsakė JAV karinio jūrų laivyno 1-ojo laipsnio kapitonas, išėjęs į pensiją Harry Tabachas.

Anot jo, visų pirma kalbame apie tokius aljansus kaip NATO, ESBO ir JT, nes po Ukrainos pergalės ji turės apsispręsti, ką daryti ne tik su pačia Rusijos Federacija, bet ir su pačiomis organizacijomis.

„Jie bijo, kad jūs laimėsite. Kodėl jums neduoda ginklų? Jie bijo... Visos šios senos sistemos: JT, NATO, ESBO, jie visi bijo... Galų gale Rusija sugrius, subyrės, o tada reikės kelti klausimą: ką daryti su Saugumo Taryba? Palikti Rusiją? O ką daryti su jos branduoliniais ginklais? Reikia jį atimti... Ką daryti su NATO?... NATO neveikia, bet veikia Ukraina“, – kalbėjo Tabachas.

 

Jis įsitikinęs, kad po Ukrainos pergalės bus sukurta nauja šalių koalicija:

„Kai tik Ukraina turės stiprią kariuomenę, kaip Izraelis, sienas, visi norės būti su nugalėtoju, visi norės investuoti į tokią šalį“.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(89)
(7)
(82)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: