Atskleista ką Ukraina susigrąžino per grandiozinius mainus: už 5 vadus atidavė 55 belaisvius, juos asmeniškai saugos pats Turkijos prezidentas Erdoganas  (2)

„Iš nelaisvės paleidžiami penki mūsų vadai bus visiškai saugūs, patogiomis sąlygomis ir asmeniškai globojami Turkijos prezidento. Kol kas iki karo pabaigos. Bet mes suteiksime galimybę jų šeimoms juos pamatyti“, – pabrėžė Zelenskis.© Роман Юхновец | https://twitter.com/Roman_Yhnovec/status/1572697041158946817/photo/1

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Penki vadai, iškeisti rugsėjo 21 d., į Ukrainą negrįš iki karo pabaigos.

Tai savo vaizdo žinutėje pareiškė Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis:

„Be 200 karių, grąžinome dar penkis kovos vadus, dėl kurių turėjome pasistengti daugiausiai, ilgiausiai, sunkiausiai. Jiems grėsė žiauriausi išbandymai. Penki superherojai“.

Tai:

● Denisas „Redis“ Prokopenko, „Azovo“ vadas;

● Svjatoslavas „Kalina“ Ponomaras, „Azovo“ vado pavaduotojas;

[Papildymas mažiausia kaina!] Iš Vokietijos net iki 360€ pigiau, nei Lietuvoje premium lygio „Lenovo“ planšetės - labai ribotas kiekis (Video, „Lenovo Xiaoxin Pad“ ir „Lenovo Xiaoxin Pad Pro“)
4221 10

Net iki 360€ pigiau, nei Lietuvoje!

Iš Vokietijos

Super ribotas kiekis

Išsamiau

● Olegas Chomenko, „Azovo“ vyresnysis karininkas;

● Sergejus „Volynas“ Volynskis, 36-osios jūrų pėstininkų brigados vadas;

● Denisas Schlege'as, Novosibirsko valstybinio universiteto 12-osios brigados vadas.

„Mainais už juos atidavėme tuos 55, kurie neverti nei gailesčio, nei užuojautos, nei apskritai jokių žodžių. Tuos, kurie kovojo prieš Ukrainą. Ir tuos, kurie išdavė Ukrainą. Tokių, kurių mums tikrai nereikia“, – sakė Zelenskis.

 

Prezidentas taip pat sakė, kad Ukraina susitarė su Turkija, kad paleistus vadus iki karo pabaigos asmeniškai saugos Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas:

„Apie tai kalbėjausi su prezidentu R. T. Erdoganu, kad iš nelaisvės paleidžiami penki mūsų vadai bus visiškai saugūs, patogiomis sąlygomis ir asmeniškai globojami Turkijos prezidento. Kol kas iki karo pabaigos. Bet mes suteiksime galimybę jų šeimoms juos pamatyti“, – pabrėžė Zelenskis.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(32)
(1)
(31)

Komentarai (2)

Susijusios žymos: