[Žinios trumpai] Ukrainoje prasidėjo karinė operacija tylos režimu: skelbiama, kad okupantams ten bus šakės  ()

Kinburno nerijoje tyliuoju režimu vyksta karinė operacija. Nuo lapkričio 21 dienos tęsiami koviniai veiksmai vienintelėje okupuotoje Mykolajivo srities dalyje.


Kinburno nerija
Kinburno nerija
© Анна Стрижекінь, CC BY-SA 4.0 | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:%D0%9A%D1%96%D0%BD%D0%B1%D1%83%D1%80%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%B0_%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pietų gynybos pajėgų jungtinio spaudos centro vadovė Natalija Humenyuk apie tai pasakojo „Yedyni Novyny" telemaratono eteryje.

Natalijos Humenyuk teigimu, dėl to, kad nerija sausuma sujungta su laikinai užimta teritorija, Rusijos kariai gali ten pristatyti amuniciją ir didinti savo atsargas.

Nepaisant to, Rusijos kariuomenei bus sunku išsilaikyti Kinburno nerijoje, mano Natalija Humenyuk. Geografinė padėtis, o būtent apsupimas vandeniu iš trijų pusių, oro sąlygos apsunkins įsibrovėlių gynybinius veiksmus.

Išbandykite šį tą visiškai naujo: net 100 kanalų, išskirtinai lietuviams sukurta internetinė TV su 4K UHD raiška
4468 2 6

Televizija jau gyvuoja daugiau nei 80 metų, per kuriuos ypatingai pasikeitė ir prisitaikė prie naujų vartotojų pokyčių - dabar pats laikas išbandyti naujos kartos televiziją tiesiog telefone.

Išsamiau

„Lapkričio mėnesį ten dažniausiai būna labai stiprios audros. Ir išsilaikyti ten neįmanoma, net stovėti vietoje. Juk vėjai ir audros yra labai galingi", – sakė Natalija Humenyuk.

 

Be to, norint į grūdų sutartį įtraukti Mykolajivo uostą, būtina deokupuoti Kinburno neriją.

„Kadangi buvo kalbama, jog prie grūdų sutarties gali prisijungti ir Mykolajivo uostas, būtina išvalyti šią teritoriją, kad grūdų koridorius iš jo veiktų saugiai", – sakė N. Humenyuk.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(125)
(1)
(124)

Komentarai ()

Susijusios žymos: