Nauja verslo rūšis – lažybos dėl „iPhone 5“ pasirodymo datos  (7)

Informacinių technologijų entuziastams nekantriai laukiant naujojo „iPhone“ pristatymo lažybų bendrovės siūlo lažintis, kada pasirodys naujasis „Apple“ išmanusis telefonas. Pavyzdžiui, viena lažyboms siūlomų prognozių yra ta, jog naujosios kartos „iPhone“ pasirodys po rugsėjo 12 d. ir šio fakto tikimybei skiriama 65 procentai.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Remiantis naujausiais duomenimis, „Apple“ naująjį išmanųjį telefoną pristatys šiek tiek anksčiau nei praėjusiais metais buvo pristatytas „iPhone 4S“. Naujasis „iPhone“ turėtų būti didesnis nei „iPhone 4S“, tačiau mūsų nuomone, nežengs į „Samsung Galaxy SIII“ didžiulių ekranų lygą“, – teigia įmonės „Unibet“ bukmekeris Anthony'is Cousinsas.

Remiantis „The Wall Street Journal“, kuriame cituojamas patikimas šaltinis, naujojo „iPhone“ ekranas turėtų būti 4 colių dydžio. Šiam teiginiui prieštarauja „Apple“ vadovo Tim Cook mintis, kad bendrovė „turi vieną telefoną su vienodo dydžio ekranu ir vienoda raiška“, tačiau daugelis „iPhone“ naudotojų žino, kad ankstesniojoje telefono versijoje „3GS“ ji kitokia, nei „4S“. Didesnio ekrano norėtų ir programuotojai, kuriantys „iOS“ platformai, nes didesniame ekrane galima sukurti geresnes programėles. Minėtosios lažybų įmonės bukmekeriai mano, kad naujojo „iPhone“ ekranas bus mažesnis nei 4,5 colio ir šią tikimybę vertina 90 proc.

Manoma, kad naujajame „iPhone“ taip pat bus geresnės kokybės foto kamera. „Apple“ įrenginiams foto kameras gaminanti „Sony“ paskelbė, kad sukūrė naujus CMOS sensorius, kurie turėtų atsidurti ir naujajame „iPhone“. Pasikeitimai technologijoje neturėtų padidinti kameros megapikselių skaičiaus ir manoma, kad naujojo „iPhone“ kamera turės tiek pat megapikselių, kiek „iPhone 4S“. Tikimybę, kad naujojo „iPhone“ kamera turės mažiau nei 8,5 megapikselius, bukmekeriai vertina 77 proc.

Kol kas nėra aiškus ir naujojo „iPhone“ pavadinimas. IT tinklaraščiuose tvirtai tikima, kad naujasis telefonas bus pavadintas tiesiog „iPhone 5“. Neatmetama galimybė, kad naujasis „iPhone“ paseks „iPad“ pavyzdžiu ir gaus „Naujojo iPhone“ vardą. Lažybų kompanija mano, kad vis dėlto naujojo „Apple“ telefono pavadinimas bus „iPhone 5“ ir teikia 95 proc. tikimybę.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (7)

Susijusios žymos: