[Žinios trumpai] Patvirtintas šeštasis sankcijų Rusijai paketas: bus uždrausta 90 % į Europą importuojamos Rusijos naftos  ()

ES lyderiai griežtai pasmerkė Rusijos karą prieš Ukrainą ir susitarė dėl šeštojo sankcijų paketo, sakoma oficialiame pranešime po Europos Vadovų Tarybos susitikimo pirmadienį Briuselyje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Paketas apims iš Rusijos į valstybes nares tiekiamą žalią naftą ir naftos produktus, tačiau bus įvesta laikina išimtis vamzdynais tiekiamai žaliai naftai.

„Tai leis uždrausti naftos importą iš Rusijos. Sankcijos turės tiesioginį poveikį 75 % Rusijos naftos importo. O iki metų pabaigos 90 % į Europą importuojamos Rusijos naftos bus uždrausta“, – po Europos lyderių susitikimo sakė Europos Vadovų Tarybos pirmininkas.

Vadovai paragino Europos Sąjungos Tarybą nedelsiant priimti naujas sankcijas.

Europos Vadovų Taryba taip pat aptarė civilių gyventojų saugumą, baudžiamąjį persekiojimą už karo nusikaltimus, ES paramą Ukrainai, įskaitant humanitarinę, finansinę, karinę ir politinę paramą, ir ES paramą kaimyninėms šalims, sakoma pareiškime.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(13)
(1)
(12)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()