[Žinios trumpai] Galingas signalas visam pasauliui: Šveicarija prisijungia prie sankcijų Rusijai  ()

Neutrali Šveicarija pasuko moralės vertybių išsaugojimo keliu: prisijungia prie septintojo ES sankcijų paketo.© Boris Shepetovsky | https://www.facebook.com/photo?fbid=10230252723488452&set=a.4683321887465

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis Šveicarijos prisijungimą prie Europos Sąjungos sankcijų Rusijai pavadino labai reikšmingu signalu visam pasauliui. Tai jis akcentavo savo vaizdo žinutėje.

„Šiandien, prie septintojo Europos Sąjungos sankcijų paketo, prisijungė Šveicarija. Esu už tai dėkingas. Kai tokia neutrali šalis nelieka nuošalyje ir stoja už moralės vertybių išsaugojimą, tai yra labai reikšmingas signalas visam pasauliui“, – pabrėžė šalies vadovas.

Pati perkamiausia karšto oro gruzdintuvė, apie kurią lietuviai sako - „Super. Aukščiausia kokybė. Net 6L krepšys - telpa visa višta. APP puikiai veikia“ (Video, „BlitzHome BH-AF1“ atsiliepimai)
4764

Labai gera kaina

Galioja iki 2022-08-01

Iš Lenkijos

Super funkcionali

6L talpos ir su APP

Masiškai perkama ir puikiai vertinama pirkėjų

Išsamiau

Kaip anksčiau rašė UNIAN, Šveicarija prisijungė prie ES sankcijų Rusijai.

 

Oficialiame Šveicarijos valdžios pranešime teigiama, kad naujosios priemonės yra susijusios su draudimu pirkti, importuoti ir gabenti auksą ir aukso dirbinius iš Rusijos. Sankcijos taip pat apima „Sberbank“ turto įšaldymą.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(70)
(0)
(70)

Komentarai ()