„Tesla“ sustabdo savo gamyklos planus Vokietijoje – Europoje prasideda verslo krizė, kompanijos bėga į JAV  (3)

Europos bendrovės, įskaitant plieno ir chemijos gamintojas, perkelia savo veiklą į JAV, siekdamos šiek tiek palengvinti energijos kainų šuolį regione Rusijai pradėjus karą prieš Ukrainą, trečiadienį pranešė laikraštis „The Wall Street Journal“.


Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
© Smnt (CC BY-SA 4.0) | https://en.wikipedia.org/wiki/Gigafactory_Nevada#/media/File:Tesla_Gigafactory_1_-_December_2019.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Europa šiais metais išgyveno staigius energijos kainų svyravimus ir tiekimo grandinės problemas, kurios kelia grėsmę nuosmukiu regiono ekonomikai. Tuo tarpu JAV yra patrauklios Europos įmonėms, nes energijos kainos yra stabilesnės, o vyriausybė pasirašė įstatymą, skirtą milijardams dolerių atsinaujinančios energijos projektams ir produktams remti, taip pat finansuoti JAV puslaidininkių pramonei.

Liuksemburge įsikūrusi plieno gamintoja „ArcelorMittal“ pranešė, kad sumažins gamybą dviejose Vokietijos gamyklose, kai Teksaso gamykloje bus geresnė padėtis nei tikėtasi, rašo „Journal“. Teksaso gamykla gamina karštai briketuotą geležį, naudojamą plieno gamyboje. Amsterdame įsikūrusi chemijos įmonė OCI pranešė, kad šį mėnesį išplės amoniako gamyklą Teksase.

Ypatingi „Super September“ išpardavimo pasiūlymai! Su kuponais net iki 300€ pigiau nei Lietuvoje unikalus „Roborock S7 Pro Ultra“ robotas, „Proscenic P11“ grindis plaunantis belaidis siurblys ir „FIIDO D11“ el. dviratis (Video)
3414

„Super September“ išpardavimas

Specialūs kuponai

Viskas iš EU

Iki 2 metų garantija

Galioja iki 2022-09-30

1) „Roborock S7 Pro Ultra“ - 300€ pigiau nei Lietuvoje robotas namų tvarkymą pakelia į neregėtą lygį!

2) „Proscenic P11“ - 100€ pigiau nei Lietuvoje belaidis siurblys su grindų plovimo funkcija

3) „FIIDO D11“ - 100€ pigiau nei Lietuvoje ypatingai išvaizdus, sulankstomas el. dviratis

Išsamiau

„Volkswagen“ ir Danijos įmonė „Pandora“ paskelbė apie plėtrą JAV anksčiau šiais metais, o žurnalas praėjusią savaitę pranešė, kad „Tesla“ sustabdo savo planus gaminti baterijų elementus Vokietijoje, nes svarsto galimybę gauti mokesčių kreditus pagal J. Bideno administracijos infliacijos mažinimo įstatymą.

 

Rusijai sumažinus dujų srautus į Europą, Europos etalonas, olandų TTF dujų ateities sandoriai, 2022 m. išaugo daugiau nei 400 %. Rugpjūčio mėnesį žaliavos kaina pasiekė aukščiausią lygį, kuris yra virš 346 eurų (353 USD) už megavatvalandę. Nuo to laiko kainos sumažėjo ir dabar  vėl pakilo 220 %, o trečiadienį pirmojo mėnesio sutartis sudaryta apie 204 eurus už MWh.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(11)
(6)
(5)

Komentarai (3)