Kodėl vėlavo Putino pranešimas – „buvo konfliktai, jį bandė sustabdyti“  ()

Piontkovskis dėl Putino „lemtingo sprendimo“ su mobilizacija: „Jį bandė sustabdyti“.© Mikhail Khodorkovsky (English) | https://twitter.com/mbk_center/status/1572503390395199489

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos Federacijoje diktatoriaus Vladimiro Putino paskelbta mobilizacija nepadės jam laimėti karo. Šis žingsnis tik pablogino Kremliaus padėtį.

Tokią nuomonę išsakė rusų politologas Andrejus Piontkovskis komentare leidiniui „Gordon“.

Putino žingsnį jis pavadino „pasauliniu socialiniu eksperimentu“. Tiesą sakant, diktatorius savo parašu padarė rusų vyrus tokiais pat bejėgiais „mobikais“ kaip „patrankų mėsa“ iš ORDLO.

Masiškai perkama karšto oro gruzdintuvė, apie kurią lietuviai sako - „vištiena išorėje traški, o viduje sultinga. Idealus daiktas“ (Video, „BlitzHome BH-AF2“ atsiliepimai)
4093 2 2

Labai gera kaina

Galioja iki 2022-09-28

Iš Čekijos

Super funkcionali

5L talpos ir su APP

Masiškai perkama ir puikiai vertinama pirkėjų

Išsamiau

Per prievartą mobilizuoti, žinoma, negalės kažkaip pakreipti įvykių eigos fronte. Savo sprendimu Putinas tik sumažino savo reitingus, smogė tiems „urapatriotams“, kurie palaikė jo valdžią.

Piontkovskis prisiminė, kad pranešimas apie mobilizaciją buvo paskelbtas labai vėluojant. Jo nuomone, taip nutiko dėl konfliktų diktatoriaus aplinkoje.

„Manau, kad iki paskutinės akimirkos buvo pasipriešinimas iš jo aplinkos... Bunkeryje dėl to kilo rimtų nesutarimų. Jie bandė sustabdyti Putiną“, – sakė Rusijos politologas.

 

Jis prognozuoja „šoko efektą“ Rusijos visuomenei, kai prasidėjus mobilizacijai, Ukrainos ginkluotosios pajėgos ir toliau sėkmingai išlaisvins savo teritorijas.

„Jei artimiausiu metu, vykstant šiai mobilizacijai, Chersonas bus išlaisvintas arba... bus sugriautas Krymo tiltas, tuomet Putinas bus pašalintas iš valdžios“, – pareiškė Piontkovskis.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(30)
(0)
(30)

Komentarai ()