Gandas: „Microsoft“ siūlys pereiti prie „Windows 8“ už 15 dolerių  (61)

Ketinantiems artimiausiais mėnesiais pirkti naują kompiuterį su „Windows 7“ operacine sistema vertėtų palaukti liepos 2 dienos: šaltinių teigimu, „Microsoft“ pateiks patrauklų OS atnaujinimo į „Windows 8“ pasiūlymą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Internetinio portalo „CNet“ šaltinių teigimu, „Microsoft“ ruošia naujų kompiuterių su „Windows“ operacinėmis sistemomis pirkėjams skirtą pasiūlymą: visi perkantys šią vasarą naujus kompiuterius gaus specialų kuponą, su kuriuo galės atnaujinti operacinę sistemą į „Windows 8 Pro“ vos už 14,99 JAV dolerių.

Šio pranešimo „Microsoft“ atstovai nekomentuoja, tačiau apie numatomą OS atnaujinimo programą praneša gerai informuoti šaltiniai, skelbia „CNet“. „Microsoft“ jau anksčiau yra pateikusi patrauklius senesnės OS atnaujinimo į naujausią pasiūlymus perkantiems naujus kompiuterius, nes taip siekiama išvengti naujų kompiuterių pirkimo apimčių kritimo likus keliems mėnesiams iki naujausios „Windows“ versijos pristatymo.

Išsamesnės informacijos apie būsimą „Windows“ OS atnaujinimo pasiūlymą kol kas nėra, žinoma tik tiek, kad jis turėtų būti pateiktas netrukus po liepos 2 dienos, kuomet „Microsoft“ planuoja pristatyti „Windows 8 Release Preview“ versiją. Bendrovės atstovai  jau patvirtino, kad ši versija bus vieną mėnesį prieinama internete visiems norintiems ją išbandyti.  Šaltinių teigimu, naujų kompiuterių atnaujinimo į  „Windows 8“ pasiūlymas galios iki 2013 m. sausio.

Už keliolikos dolerių mokestį pereiti prie „Windows 8“ esą galės nusipirkusieji naujus kompiuterius su „Windows 7 Home Basic“ bei kitomis „Windows 7“ versijomis. OS bus galima atnaujinti į „Windows 8 Pro“ versiją, papildomai siūlančią virtualizacijos, duomenų šifravimo bei kitas priemones, o taip pat už atskirą kainą įsigyjamą „Media Pack for Windows Media Center“ paketą, nes pagrindinė „Windows 8“ versija neturės galimybių pagal nutylėjimą atkurti DVD ir „Blu-ray“ diskų. Tam reikės papildomai įsigyti programinius grotuvus.

Būtent dėl šios priežasties, šaltinių teigimu, „Microsoft“ siūlys atnaujinti operacinę sistemą ne į bazinę „Windows 8“ versiją, o į „Windows 8 Pro“: bendrovė nenori, kad po OS atnaujinimo vartotojai nemaloniai nustebtų dėl savo kompiuterių funkcionalumo sumažėjimo.

Aut. teisės: TV3
TV3
(0)
(0)
(0)

Komentarai (61)

Susijusios žymos: